Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel volt valami szándéka,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel volt valami szándéka, vagy csupán kedvtelésből tette, a miértisne? Alapon?

Figyelt kérdés

Kis bevezetés a történetbe:

Ezt a fiút én már régebben is láttam a sulinkban versenyeken,meg is találtam a neten,de láttam,hogy van barátnője,így be se jelöltem,inkább hagytam a fenébe. Ez olyan 3 éve volt,akkor úgy néztem ki mint egy kis ogre:D . Nem is csodálom,hogy akkor nem keltettem fel az érdeklődését.

Akkor a 'valódi' történet:

Már 2 hete járok kórházba kezelésre,mindig egy adott napon,adott időben,és a sulija előtti buszmegállóban szállok fel a buszra,és már másodjára találkoztam vele össze ott. Már legelsőnek is rájöttem,hogy az a fiú ő,de nem jött elő belőlem a fangirl,nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak,csak éltem tovább az egyszerű kis életem. Akkor ott teljesen átlagosnak éreztem a viselkedését,de így utólag visszagondolva talán kicsit jobban megnézett a kelleténél. Múlthéten történt,mikor végeztem a kórházban,unatkozván a Facebookot nézegettem,mikor látom,hogy ő bejelölt. Nem tudom ezt az egészet hova tenni,mert ő ugye nem tudta,hogy én ki vagyok,csak én "ismertem" őt korábbról,magyarán fogalma sem volt róla,hogy hogy hívnak,ebből gondolom,hogy minimum utánam kérdezősködött,és talán kutakodott utánam.


Szerintetek ez jelentheti azt,hogy tetszem neki? Nem hinném,hogy unalmában tette mindezt,magyarán véleményem szerint valami szándéka ezzel van,de nem akarok ismét befürödni az ilyesmivel,mint ahogy azt sok más fiúnál tettem.

Ti mit gondoltok erről?


2018. febr. 18. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetett,hogy o is ismert vagy esetleg “kemkedett,, utánad,csak te nem tudtad? Szerintem meg akar ismerni kicsit közelebbrő.
2018. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*közelebbről
2018. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!