Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Huszon hét éves vagyok, és...

Huszon hét éves vagyok, és már egy ideje szeretnék elkezdeni néptáncolni. De még sosem csináltam ilyet. El lehet ezt még ilyenkor kezdeni? Semmi profi szintre nem szeretnék eljutni vagy ilyesmi, csak kedvtelésből csinálnám.

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyan csoportot amiben kizárólag kezdők vannak akkor nyugodtan. Ha viszont összeeresztik a tapasztalt táncosokat meg a kezdőket abból csak a konfliktus van.
2017. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen-igen, a ket csoport vegyitese egyaltalan nem jó ötlet, nem is értem, hogy ilyet miert csinalnak, igazabol azt sem gondoltam volna, hogy létezik egyaltalan ilyesmi...


Köszi, remélem, találok majd ilyen csoportot valahol...

2017. szept. 10. 23:27
 3/3 Országlakó válasza:

Pénzért ma már minden van, amatőr, kezdő és nem 5 évesekből,-biztosan.

De, ha ennyi idős vagy, hogy-hogy nem tudod leírni hibátlanul, hogy hány éves vagy?

27

vagy: huszonhét. Egyben. Biztos vagyok benne, hogy általánosban még tudtad , talán most is tudod, csak át kéne nézni amit írsz, mielőtt elküldöd.


Örülök, ha segíthettem, tényleg csak jó szándékból.

2020. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!