Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor mit gondoljátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit gondoljátok? (fiúk főleg)

Figyelt kérdés
Ha az iskolában megbámulnak akkor rájuk köszönöm ez egy furcsa szokásom és már fél éve köszöngetek egy srácnak első 4 hónapba csak furcsának találta aztán meg csak mosolygott rajta és mostanság vissza köszön (egy elég intelligens srácról van szó)
2018. febr. 18. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:

*Gondolnátok

Ti mit reagálnátok ha egy lânyt bámultok és rátok köszön?

2018. febr. 18. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak állnék és néznék zavaromban.
2018. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
azt gondolnám, hogy a barátnőmnek nem tetszene hogy rámköszönget egy lány
2018. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ő MINDIG bámul téged, te elkezdtél köszönni neki, és 4 hónapig vissza se köszönt, csak bámult tovább?

K**va intelligens srác lehet, tényleg.

2018. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem köszönt vissza ez személy szerint nem annyira zavar de tényleg intelligens és vicces és makacs mivel ő évfolyam társam így osztálytársa szokott mesélni nekem mert jobba vagyunk így ismertem meg de ő nem ismert engem és mindig a szemembe nézz
2018. febr. 18. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el közeledni hozzá. Ha kell kérd meg a barátnődet, hogy segítsen benne. Ha mondjuk a barátnőd beszél vele te is mej oda és köszönönj stb
2018. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!