Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idő után miért nem keresne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után miért nem keresnek, azok, akikkel beszélgetek?

Figyelt kérdés

Szinte mindig az történik, hogy rám ír valaki (én ehhez félénk vagyok), aztán mindig érdeklődő. Rengeteget kérdez. Elinte mindig a másik ír (még mindig érdeklődik). Majd én is kezdeményezek beszélgetést, de olyankor már nem igazán válaszol. Emiatt én sem írok inkább és kihal a beszélgetés. Az egész pár nap, max 1-2 hét.


Szóval a kérdesem: unalmas lennék? Azt várják, hogy én többet írjak?



2018. febr. 18. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
legyél az elején jobban érdeklődő, főleg ha téged is érdekel a másik. azért nem írnak mert megunják
2018. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, sokat számít az első benyomás:)
2018. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!