Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi olyan dolog lenne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi olyan dolog lenne, ami miatt nem jönnétek össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Most csak külsőségekre orientálódik ez a kérdés, szóval e szerint válaszoljatok. :)

2018. febr. 19. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Túlsúly és pattanás, meg aránytalan/túlzott asszimmetriájú arc.
2018. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Őszintén? Nekem nem tetszik a kicsi mell, de maga ez nem olyan befolyásoló mint a kövérség. lehet ellene tenni, de mégsem tesz. És tudom milyen szar mert én is minden nap a súlyommal küzdök.
2018. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Igénytelenség.

Kb lényegtelen (szerintem) hogy milyen külső adottságokkal áldotta meg a sors az embert, ami igazán taszító az, ha az ember nem ad magára, ápolatlan, stb.

És mondhatnánk hogy ez közhely, de elképesztő hogy tényleg milyen sok ember nem ad magára...

2018. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ápolatlan, bűzlik
2018. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kirakja mindenét. Persze, néha szoktam arra gondolni ilyen lányokkal kapcsolatban, hogy "Milyen jó lenne megdugni őt...", de semmi komolyat nem szeretnék egy olyantól.
2018. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Apolatlansag, nagyon durva modon
2018. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs top 10-es alak és baba arc, akkor felejtős!!

Igényes vagyok, ez van..

2018. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az arca és/vagy a ruházata, plusz ha nagyon kövér (max 75-80 kg, ami még okés).
2018. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hájas, igénytelen, rajzoltszemöldökű, "divatosan" öltözködő.
2018. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!