Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az edzombe!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az edzombe! Imadom az edzest, de igy nem fog mukodni a dolog! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Total bele zugtam, oda vagyok erte, imadom, amikor az edzesen velem foglalkozik es hozzam er! De joval idosebb nalam(28evvel) es van csaladja, felesege, gyerekei es nem akarom tokre tenni az eletet meg semmi es nem is akarok vele osszejonni! Csak szeretnek Toletek segitseget kerni, hogy aki volt mar hasonlo helyzetben, az mit tett? Nem szeretnem ott hagyni az edzest, vegre megtalaltam almaim sportjat es nincs masik ilyen a kozelben!

Elore is koszonom a valaszokat!

Irhattok priviben is, ha van tortenet, barmi, szivesen olvasom!

17/L


2018. febr. 18. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy túllendülsz azon, hogy vonzódsz az edzőhöz, vagy váltasz. Más opció nincsen.
2018. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nyugi, 20 másik ugyanígy érez iránta, majd elmúlik.
2018. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem mert egyedul vagyok ott lany az edzesen.

De amugy az is ratesz h sokszor kacsint ram meg odajon mondja mizu aztan igy megut de nem ugy csak igy hulyesegbol. Meg van h hatulrol "elkap" lebirkoz meg ilyenek. (Az edzesek is errol szolnak, de velem kulon szokott birkozni). Meg a picisegemmel szivat, eljatsza h hogyan dontenek le egy nagy embert meg ilyenek. Tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy ugy erezne irantam, inkabb csak bir. De azert ez is ratesz.

2018. febr. 18. 14:16
 4/12 A kérdező kommentje:

"Milyen edzes ez?"


Birko

2018. febr. 18. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég bizarr mert családos emberről van szó. Menj máshová.
2018. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi bizarr?

Nem fogok kikezdeni vele, de az edzest nem szeretnem otthagyni, azert kerdezem, h vki aki jart mar igy ki lett? Hogy tudtad megoldani? Hogyan lepjek tul rajta?

2018. febr. 18. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért bizarr mert egyértelműen rád van állva hogy ha nem csak eltúlzod azt amit csinál. Pedig mint mondod családos. Nem te vagy bizarr hanem a férfi.
2018. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Meg parszor volt, h ugy koszont el h: csao baby

De amugy rendes embernek tunik es nem hinnem h akarna tolem barmit is. Talan csak bir, mivel mindig ott vagyok az edzesen meg ha halalomon vagyok is es lathatja rajtam, h tenyleg erdekel az edzes meg minden.

2018. febr. 18. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Lanyakent is nezhet rad am..
2018. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sosem hittem ebben, de..

Mai topjoy kupak ezt uzente: love is in the air

Sztetek jelenthet vmit?

2018. febr. 19. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!