Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy van ez? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy m.helyen és volt a csarnokban egy lány.Egy évig voltam ott,addig láttuk egymást de soha mégcsak nem is köszöntünk egymásnak.Simán elmentünk egymás mellett,ez egy olyan hely volt ahol mindenki köszönt mindenkinek de mi nem egymásnak.De volt egy céges vacsi,én eléggé berugtam de emlékszek mindenre,vonszoltam anyám hogy jöjjön már táncolni de nem akart,felugrott a lány és kihuzott a parkettre,sokat táncoltunk.Amikor olyan zene volt rámszólt hogy karoljam át a derekánál.Megtetszett a lány.

Most akkor tetszek neki?19/F.......24/L



2018. febr. 22. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Meglehet,hogy ő is ivott keveset,kedvet kapott táncolni s te pedig jókor voltál jó helyen.

Ennyiből nehéz megállapítani,az is lehet,hogy kedvel.

2018. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom,tartjuk a kapcsolatot azért csak kevesebbet beszélünk mert dolgozik..
2018. febr. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!