Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy szakítottatok, de mire túl lettél rajta már megint felkeresett?

Figyelt kérdés

Ezt inkább ilyen pozitív értelemben kell venni. Aztán esetleg még össze is jöttetek és jól is alakult.?

Mennyi idő után keresett fel?



2018. febr. 26. 13:42
 1/3 anonim válasza:

Szia! Velem már volt ilyen 1 éve voltunk együtt mire szakítottunk aztán 3 hónap után keresett fel ennek már 3 éve azóta is együtt vagyunk!

18/L :)

2018. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmemnek voltak ilyen visszatérései, de nálunk nem lett pozitív a vége. :(

Először 7 hónap után, de akkor összevesztünk valamin. Utána várt 3 hónapot, de addigra összejöttem valaki mással. Ha akkor nem jöttem volna össze mással, akkor simán megint összejöttünk volna. Rá egy évvel megint megkeresett, de akkor megint valaki mással voltam, így (részemről) nem jöhetett szóba semmi. Az időzítéssel volt a gond. :/

2018. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
óó.. többször is belebotlottam. De már remélhetőleg megszabadultam tőle..
2018. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!