Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden fiút egyformának látok? Nincs esetem, nem érdekel, hogy jóképű-e valaki, nekem tök egyformán néz ki mindegyikük, mintha nem létezne szép meg csúnya, miért van ez?

Figyelt kérdés

Persze van olyan, hogy egy srác külsejére felkapom a fejem, (ez is nagyon nagyon ritka dolog), de rögtön rá is jövök, hogy valójában csak az összkép az ami tetszik, az arca ugyanolyan mint az összes többi fiúé, na értitek. Szóval ebben a korban kétféle embernek kéne léteznie számomra, a jóképűeknek és a nem jóképűeknek, ehhez képest egyáltalán nem érdekel, hogy hogy néz ki, nincs esetem, mindenkit olyan egyformának látok, nincs olyan nekem, hogy szép vagy csúnya. Valahogy nem jön be a külső, vagyis teljesen hidegen hagy. Volt olyan, hogy mentünk az utcán pár barátnőmmel és folyton mutogatták, hogy azt a pasit nézd, de helyes! Én pedig mentem mellettük és próbáltam úgy tenni mintha nagyon vonzónak és jóképűnek találnám, de valójában semmi különbséget nem láttam egy átlagos járókelő és az állítólagos jóképű pasi között.

Egy barátnőmnek elmondtam és elkezdte, hogy biztosan leszbikus vagyok, vagy aszexuális, de én nem hiszem, volt már kapcsolatom, és nagyon is vágytam a srácra, jó volt vele csókolózni, (persze nem feküdtünk le, még csak 15 voltam), de vele is ugyanez volt, nem érdekelt hogy néz ki, teljesen hidegen hagyott, ugyanolyan arca volt mint bárki másnak, és egyáltalán nem a látványa indított be, hanem az érintése, a tudat, hogy ő ő, hogy ő érint meg stb. Ez rosszul hangzik, mintha nem szerettem volna és nem lett volna különleges, de ez nem igaz, csak a külső nem különleges számomra egyáltalán, nem vált ki belőlem semmit, hiába szeretek valakit.


Miért vagyok ilyen? Mi van velem, ez nem normális?!! Mit tudnék tenni ez ellen? Van más is ezzel így, vagy valami komoly baj van velem?

17/L



2018. febr. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ne izgulj nincs veled semmi baj. későn érő típus vagy. én is ilyen voltam. a középiskolában ugyanez volt nézegették a töbiek, meg mondogatták hogy ez meg az milyen jó pasi engem teljesen hidegen hagyott a dolog. Főleg a testük nem érdekelt.
2018. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
“Majd csak becsap a villám.” Amugy szerintem ennek örülnöd kéne. Egy csomó korodbeli lány csorgatja a nyálát, ahogy te mondtad, az átlagos pasikra, akik (tisztelet a kivételnek) nem fogják őket többre tartani mint egy egypatronos menetnek. Egészbiztosan fogsz találni olyat, aki teljesen felforgatja a lelki vilàgod, de lehet ez majd csak egyetemen lesz. 18/F
2018. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet arcvakságban szenvedsz, bár minden lány ilyen lenne, akkor nem tűnnék ki lefele a kinézetem miatt, és egyenlő esélyeim lennének
2018. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de én ennek örülök, habár kellemetlen, amikor visszahallom, hogy köztudottan ronda az, akiért én odáig meg vissza vagyok. Mármint ettől függetlenül nagyon szeretem őt, de rossz érzés, hogy mások ilyennek látják őt. :(
2018. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csodálatos vagy, hiszen így, hogy úgymond ez "hidegen hagy", egy embert képes vagy teljes mértékben a személyisége alapján megitélni. Szerintem ne zavarjon:) .
2018. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képtelen vagy esztétikus vonzalomra.
2018. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!