Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszik a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszik a srác vagy nem?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy srác, akit évek óta "ismerek", de teljesen elkerülte eddig a figyelmem, körübelül észre sem vettem. Eggyel fölöttem jár suliban.

Szeptemberben rám írt, de kb. A gondolataim akkor is ezek voltak "Te ki a franc vagy?" "Ez tuti valami fogadás" a "beszélgetés" kb. 2 sziából és egy hétköznapi kérdésből állt amire már nem válaszoltam mert úgy gondoltam tuti csak hülyéskedik, és még kevertem is egy évfolyam társammal.

Aztán nem sokkal ezután elkezdték terjeszteni a suliban, hogy szerelmes belém, szóval kb. Napi szinten akár többször is odajöttek hozzám osztálytársai közölni, hogy az "xxy szerelmes beléd" nekem erről annyi volt minden gondolatom, hogy csak szívatják szegény gyereket, és hogy fogalmam sincs hogy ki ő XD

Aztán később rájöttem már. Akkoriban még volt barátom, már szakítottunk, és a pletyka úgy maradt abba hogy megtudták hogy nem vagyok egyedülálló.

De igazából mostanában egyre jobban elkezdett érdekelni, hogy igaz volt-e ez a pletyka, mert egyedül az miatt látok rá valami igazságot, mert mi ketten vagyunk egyedül rockerek az egész iskolában.

Szóval ha suliba megyek, egyből arra gondolok, hogy vajon látni fogom-e reggel, vagy hogy nem akarom hogy lásson tiszta kócos hajjal, ha elmegyek mellette a folyoson nem merek ránézni, várom, hogy együtt legyen tesi óránk, és zavar, hogy tőle semmi érdeklődést nem veszek észre felém.

Viszont ugyanakkor sokszor gondolom gáznak, vagy egynek a sok közül.

Most akkor ez mi?



2018. márc. 1. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod a legjobban de szerintem tetszik neked, csak gondold át hogy miért azóta érdekel mióta tudod hogy szerelmes volt beléd.
2018. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!