Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, akivel egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel egyre bonyolultabb a nem létező kapcsolatunk. Szerintetek mit csináljak/lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
10.-es lány vagyok, és nagyon tetszik egy 11.-es srác az iskolából. Mivel már felsőben is egy suliba jártunk, egész jól megismertem. (Mondjuk nem beszélgettünk nagyon, csak baráti társaságban.) Viszont miután elballagott, minden “kapcsolatunk” megszűnt. Odáig jutottunk, hogy már kábé köszönőviszony sincs közöttünk. Viszont a suliban sokszor látom, és mindig rámnéz, de el is szokta kapni a pillantását, ha visszanézek. Meg sokszor elpirul. A múltkor mögötte mentem az udvaron, és lemaradt a barátaitól, hogy kinyissa az ajtót nekem és a barátnőmnek. Megköszöntem neki, de persze voltam olyan szerencsétlen, hogy ráléptem a srác lábára. Bocsánatot kértem, erre hátrafordult hozzám, és elfutott. (?) Ezt senki se értette, de mindegy is. A lényeg, hogy nagyon-nagyon bejön a srác, és folyton rágondolok meg hiányzik. Nem tudom mit csináljak. Szerintetek?

2017. dec. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.

Küldj jeleket, vagy kezdeményezz beszélgetést.Köszönj neki.

2017. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elfutott csak jelent valamit. Nem szokott az ember csak úgy elfutni valaki elől.
2017. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nem értem, hogy mit.
2017. dec. 30. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Egyszerű mint az egyszeregy :D
2017. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!