Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok utáljátok ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok utáljátok ha egy fiú pattanásos?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és nem is pattanás hanem borotválkozás után kipattog az arcom és pár napig nyoma van és ha ismét borotválkozok akkor ismét kipattog nagyon ritka amikor nem, és aza kérdésem az ilyen a lányokat zavarja ha egy fiú arca egy-egy helyen ki van pattogva?

2018. márc. 4. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én inkább úgy kérdezném meg, hogy egy szakállas 17 éves jön be nekik jobban, vagy egy pattanásos
2018. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez még nem nevezhető szakállnak, csak borostának és nem is egyenletesen nő még, és amúgy sem szeretem
2018. márc. 4. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem zavaró. Főleg tudván, hogy pl a női láb is szokott hasonlóan viselkedni szőrtelenítés után. Úgy gondolom, nincs jogom utálkozni olyanért mi velem is megesik. (19L)
2018. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ne borotválkozz. A borosta, vagy a szakáll(+bajusz) baromi szexi és férfias. Ne kövesd a hülye trendet! Akarj férfi lenni (igen, 17 évesen is)! Manapság lehetetlen férfias pasast találni...
2018. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem lány vagyok, de ha nem akarsz kiütéseket az arcon, akkor inkább használj hajnyírót. Nullással az is megteszi, és nem kezdi ki bőröd.
2018. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem a borosta nagyon szexi.És a pattanással sincs gondom.
2018. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szálirányba borortváld vagy használj nyírót
2018. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HaEv válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Van olyan "borotva", ami nem sérti fel a bőrödet, csak levágja a szőrt. Igaz, drágább, de nem fog az arcbőröd kipattogni.

Egyébként pedig ilyen idős korban nem árt némi hidratálót használni a fertőtlenített bőrön, ha egyébként pattanásra hajlamos. Napi egyszer bőven elég - de ne valami gagyit vegyél!

Tény, hogy egy "hibátlan" bőrű srác jobban vonzza a szemeket - de van, amikor ez pont hátrány. Aki tényleg szeret, azzal akár erről is tudsz beszélgetni - és ez számít! Szóval akár a környezetedben levő szimpatikus ifjú hölgyet is meg lehet erről kérdezni. Jaj, tudom, iszonyatosan zavarban leszel, de legalább megtudod, hogy értelmes-e vagy üresfejű. ;)

2018. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és megtudhatnám milyen aza borotva? Amúgy eddig nem volt problémam lányok terén így soha csak félek,hogy nem merik megemlíteni,hogy mi van az arcoddal vagy nem merik mondani,hogy csúf erősen..vagy inkább ki sem mozdulok ha ilyen, van amikor nagyon jól le tudom borotválni kipattogás nélkül pl a jobb felemnél már a balnák pedig kipattog
2018. márc. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!