Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem népszerű, és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem népszerű, és nem bulizik, a sulit is befejezte hogy talaljon part?

Figyelt kérdés
Szoval a mostani 16 22 kozotti korosztalyt celoztam meg de jottek a bokkenok.. Facen nepszerunek kell lenni mert csak akkor irnak vissza es beszelnek a lanyok. Bulizni nem jarok mert egyedul vok regota. A sulit kijartam. 21 vagyok es elkepzelhetitek milyen rossz. Se haver.. Hogy miert bincs most nemm mennek bele de a fajo az hogy nincs csaj. Kihasznalom a face vilagat de manapsag ezek a csajok mar csak a like okra mennek es unhak a sok unalmas irogatot ezert vissza se irnak. Buliba elmegyek de egyedul nem az igazi. Nincs egy kozeg ahol ismerkedhetnék.. Ebben kernem a segitseget hogy ismerkedjek.., Hol? Es milyen legyek? Hasonlo cipobe irhatnak.. :(
2018. márc. 4. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A divatg€ci p!csák nézik a likeokat meg h népszerű-e valaki (elnézést a káromkodásért de máshogy nehéz hívni őket)

Vannak normális lányok is akik nem ezt nézik, bár 2018-ban elég ritka.


Meg ha elmész buliba ott tudsz haverokat szerezni, isnerkedni.

2018. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miért nem jársz bulizni?
2018. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szórakozóhelyre mehetsz el egyedül, bizonyos téren jobb is, nem húznak el a haverok, csak magad irányítod hogy merre mész, köröket írhatsz le, miközben megpróbálsz csajokat megtáncoltatni. Bár leginkább a nagy számok törvénye játszik sajna.

Vagy még a tindert próbálhatod ki, de mondjuk csodát nem érdemes várni ott sem, de legalább időben hatékony.

2018. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 ugyan ezt gondolom abba az elszalt.. Nem irok csunyat. #2 eljarok neha ha mar nagyon ki van a.. De tudod a csajok manapsag mar nem azert jarnak bulizni h ismerkedjenek. #3 a szamok tobbsege mit jelent?
2018. márc. 4. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyes nagyon jól leírta. Valóban ritkák a normális lányok, akik nem csak a külső meg a facebook profil állapota szerint válogatják meg kivel álljanak szóba. Valóban a divatpics...ak csinálják ezt. Vannak normális lányok ami igaz, de java részük már foglalt, nem egy, nem kettő olyan normális csaj van akik már 16-17 éves koruk óta foglaltak. Persze ettől még vannak egyedülállóak de őket nehéz megtalálni, java részük ők sem feltétlen jár el szórakozóhelyre, vagy maximum kisebb kocsmákba, vagy egyéb szabadtéri rendezvényeken még talán össze lehet velük futni.

Én a barátnőmet egy helyi kis lottózóban ismertem meg aki ott dolgozik. Nagyon közvetlen, és szimpatikus volt számomra elsőre, én elkezdtem vele beszélgetni, de akkor eszem ágában sem olt az hogy komolyat akarja tőle, mert a túlságosan sok csalódás miatt már nagyon egy kalap alá veszem a 18-22 év közti lányokat, mert az a kevés haverom aki van, meg korombeli munkatársaim ők is sokan így vannak sajnos hogy csalódtak, nem ment nekik, csak azoknak ment akik jártak bulizni. Én abszolút nem vagyok az a bulizós, jó nagyritkán ha tényleg adódik egy buli ami nekem való arra teperek ezerrel mert az engem nagyon vonz, de ilyenből baromi kevés van sajnos. De visszatérve a barátnőmre, akkor csak simán barátkoztam vele, mert én nekem régen voltak lány barátaim akikkel kifejezetten csak haverok voltunk, nem több, mert régen borzalmasan válogatós voltam.

Persze amikor ennyire elmélyedtünk a dolgokba mert volt rá példa hogy amikor ráértem csak úgy simán bementem hozzá a lottózóba beszélgetni, mert sokszor volt délelőttönként egyedül, mert akkor csak 20-30 percenként tévedtek be oda emberek. De akkor elhívtam őt egy újonnan nyílt cukrászdába/fagyizóba mert hallottam hogy jókat árulnak (ami nem igaz, mert nem nagy szám mint amennyire beharangozták)

A lényeg hogy nálunk ott kezdődtek el komolyra fordulni a dolgok.

Én erre akkor összesen 5% esélyt adtam volna hogy bármi lesz köztünk. Én magamba elkönyveltem hogy maximum haverok leszünk, és nem több, és emiatt nem erőlködtem, csak úsztam az árral, nem görcsöltem, laza voltam és emiatt jöttünk mi össze.


Nekem ez teljesen véletlenül alakult így. Nagyon véletlen volt hogy jókor voltam olyan helyen ahol megtudtam ismerni, mert álmomban sem gondoltam volna hogy egy kis lottózóban fogom megismerni a szerelmem. Ezért nem is tudok adni konkrét tippet hogy hol kezdjél, mert kb sehol. Annyit tanácsolok hogy akárhova mész, tartsd nyitva a szemed mert belebotolhatsz olyan lányba/nőbe aki lehet egyértelmű jelzéseket ad le hogy TE vagy az aki kell neki, és léphetsz! Ez lehet akár bolt, sarki kocsma, butik, kínai üzlet, egy pad a parkban, vagy akárhol. De azt a tanácsom fogadd meg hogy otthon ne ülj és várd a csodát, és ne interneten ismerkedj mert ott tényleg nagyon nehéz! Nem részletezném miét, tudod te enélkül is szerintem.

Társkeresőt meg végleg felejtsd el ha nem akarsz feleslegesen stresszelni, vagy csalódásokat átélni, esetleg azt hogy szórakozzanak veled.

2018. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3as vagyok, a nagy számok törvénye alatt azt értem, hogy minél több nőt közelítesz meg, annál nagyobb esély van hogy valami összejöjjön. De ehhez sokat kell megközelíteni, lehet hogy 20, 50, vagy 100 nőből csak egyel jön össze, de még az is lehet hogy 100-ból egy sem jön össze. Nyilván azért érdemes olyan módszerrel ismerkedni, ahol egységnyi idő alatt minél több lánnyal lehet kontaktot megpróbálni kialakítani.
2018. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 ez kellett .. Tanulsagos story
2018. márc. 4. 20:29
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 minel tobb not annal. Igaz de mikor mar az 5 ik en tul vok es mint eddig nemjon ossze hamar elmegy meg az elettol is a kedvem :/ nemtom talan azert mert csak latod h mimdenkinek akad valaki es aki nek meg annyira kellene mar h osszetenne a ket kezet annak nem. Elgondolkoztato :/
2018. márc. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!