Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok ezzel? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel? 16/L

Figyelt kérdés

Na hát a következő a helyzet. Kezdek nagyon megdöbbenni a mostani fiatalok nagy részén, de kezdem a legelején. Szóval az egyik unokatesómmal elmentünk egy bárba az egyik pénteken és az ő pár haverjával. Volt egy srác aki nagyon nyomult rám és leakart smárolni.. na itt én szépen leállítottam, ugyanis még nem csókolóztam soha. Mikor ezt közöltem vele, ő elkezdett nevetni hogy "Ennél jobb kifogással is előállhatnék, nehogy már egy ilyen csaj mint én soha nem smárolt.." Az unokatesóm is mondta hogy én tényleg nem( az unokatesóm amúgy pont az ellentétem.. ő pasifaló, bulizós, keménykedős, mindennap sminkeli magát stb. én meg csak néha néha flörtölgetek a normálisabbakkal, alig iszok, még sosem voltam még részeg, nem járok igazán bulizni, nem cigizek nem keménykedek a fiúkkal, és alig sminkelek..). Na igen utána hallgattam, hogy miért nem használom ki a fiatalságom stb. Ennél a pontnál kb fél három körül hazajöttem. Akkor most beszélgetek egy régi ismerősömmel aki szintén azzal van, hogy nem vagyok normális és mégis az vagyok.. Igen én se értettem de aztán elmagyarázta.. Szóval én egy elég hááát érdekes lány vagyok.. hmm vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy én sokkal szabadabb vagyok mint a többiek. Úgy öltözködök ahogy én akarok, ha esik a hó én ugrálok mint az idióta az utcán és nem érdekel mit gondolnak rólam mások, ha meghallom a kedvenc zeném akkor ugrálok és visitozok, főleg ha a kedvenc énekesem énekli, táncolok ahol kedvem szottyan, állandóan vigyorgok amit a tanáraim nem igazán szeretnek éés ha van saját véleményem azt őszintén bárki szemébe mondom (de persze a legdiplomatikusabban megfogalmazva).. éés most jön a komolyabb része, nem járok bulikba, nem iszok, nem élek ilyen mai "menő" életet, nincs és még sose volt párkapcsolatom, nem töltök fel magamról 200000 képet közösségi oldalakra, főleg nem olyat amin csücsöritek, vagy épen pucsitva pózolok.. és ezt sok embertől megkapom hogy gáz.. Na most 16 vagyok. Örülök, hogy magamat utolérem és hogy néha magamra is tudok szakítani egy kis időt, nem hogy én még párkapcsolatban legyek. Szerintem nem vagyok lekésve semmiről és most nekem az első az hogy kiéljem magam és fejlesszem magam.(És kiélni magam alatt nem feltétlenül arra gondolok, hogy takony részegre iszom magam minden péntek este, hanem hogy néha elmegyek egy kulturáltabb helyre a barátaimmal vagy átmegyünk egymáshoz és szétröhögjük az agyunkat(persze néha napján én is elmegyek amikor van valami jobb fellépő de amúgy nincs kedvem nézni a sok riherongyot ahogy rázza magát minden pasinak.. még olyannak is akinek nincs barátnője) A fiatal párkapcsolatok 90%-a arról szól, hogy kiposztolnak egy képet egy közösségi oldalra hogy mindenki lássa, hogy ők milyen boldogok, közben meg egymás háta mögött hemperegnek fűvel fával.. Az utolsó ok pedig, hogy miért nincs párkapcsolatom, mert nincs olyan fiú akire azt mondám, hogy ez igen ő egy normális és aranyos fiú.. és hogy őszinte legyek. Nem is vagyok kétségbe esve, mert majd jön a megfelelő fiú amikor jönnie kell, és nem fogok beleugrani egy olyan párkapcsolatba amiben én nem érzem jól magam, csak azért, hogy én elmondjam magamról hogy van egy pasim. A következő.. imádom mikor az egyik osztálytársam úgy nyílvánul meg hogy "Igen már keféltünk a kicsimmel!" (ezt egy lány szájából) na most stopgurl! Nem inkább szeretkeztél, vagy szexeltél?? Ha már párkapcsolatban vagy és olyan NAGYON szeretitek egymást akkor nem kéne kicsit érzelmesebb szavakat használni?? A következő dolog, hogy annyira bírom, hogy senki nem tud a másik életével foglalkozni, a nagymenő emberkéknek az osztályból és évfolyamról nincs jobb dolga mint mások életét vizslassák miközben szívják a kis cigijüket a suliba mert az menő.. Én már néha direkt azért is teszek rá egy lapáttal az öltözködésemmel, mert elég amerikaias stílusom van ami háát elég egyéni, nem ilyen *vasalthajműkörömiphonexadidassuperstar(-20fokbanis)belefejeltemasminkesdobozba* lány vagyok és egyszerűen imádom mikor rajtam csámcsognak:D ilyenkor tudom, hogy valamit jól csinálok, de amúgy ez a dolog érdekel a legkevésbé. Azt utálom mikor valaki hozzám vágja azt a kis szócskát, hogy "gyerekes kis ovis vagy"/"gáz vagy" Mert szűz vagyok?? Mert merek úgy viselekedni és öltözködni ahogy én akarok és emiatt boldog vagyok?? Mert többet nevetek egy nap, mint ők egy évben? Mert mindenkihez van egy kedves szavam? Mert vannak álmaim(ami szerintük a "majd kinövi" kategóriába tartozik)? Mert olyan vagyok aki vagyok? Mert bármire rátudok csodálkozni, és néha olyan vagyok mint egy kisgyerek(jó értelemben, nem hisztizek nyugi)? Mert van tudok olyat amit ők nem?(Amúgy tudom most valszeg elég beképzeltnek látszok, pedig nem vagyok az. Tisztában vagyok a jó és rossz tulajdonságaimmal, és én se hányok szivárványt.. ott van, hogy halogatós vagyok, vannak olyan napjaim mikor inkább megmondom mindenkinek hogy hagyjon békén hagy nyugodjak le, mert nem akarom megbántani.. van hogy könnyen besértődök stb. én is ember vagyok.. Ja és valszeg valami kis hülye nyomigyereknek képzeltetek el aki csak a könyveket bújja, osztály első, ilyen tipik "hercegnő" vagy hogy is mondjam.. de nem . Átlagos tanuló vagyok, nem vagyok egy kis konzervatív árva angyalka, de szerintem viszonylag érett és jó ember vagyok) Nem értem hogy miért kell már felnőttet játszani.. gyerekek vagyunk még, ki kéne élni magunk nem pedig felnőttet játszani. Lehet tényleg én gondolom hülyén, de úgy vagyok vele, hogy majd egyszer eljön az én párom is, akivel majd egy húron tudunk pendülni. És nem azt kérem hogy legyen egy izompacsirta, vagy a hibátlan szőke herceg (de azért persze nézzen ki valahogy) hanem hogy a szexről ne úgy beszéljen, hogy "megb.szt.m/húztam stb. hanem mondjuk így--> https://www.youtube.com/watch?v=sbA2Zg43rRs

(amúgy csak így zárójelben leírom, ez a srác az én "szerelmem".. és nem a külseje miatt. Amikor először mutatták nem fogott meg. De aztán belehallgattam néhány zenéjébe és te jó isten. Valaki a világon gondolkodik így? Na és akkor fanná váltam. Nagyon remélem, hogy minden lány, majd megtalálja a maga "Shawn Mendesét", ahogy majd nagyon remélem, hogy egyszer én is. Tudom fiúk, most valszeg okádtok, mert tudom majdnem mindenki utálja szegényt a fiúk közül, mert "Jajj ő se tökéletes/megjátssza magát stb. Én elhiszem hogy önmagát adja (ahogy ő is állítja).. több milliós rajongó táborral és dollárral a háta mögött, nem látom rajta azt hogy elszállt volna, és még van benne egy adag alázat is DE nem látok a színfalak mögé.. azt tudom hogy imádom a dalait, és a személyiségét (akár előadja akár nem)Még van egy nagyon szép száma amit imádok és itt lettem a fanja, mert ő szerelemről ír és nem valami érdekdologról.. de nem kell szeretned csak hallgasd meg) https://www.youtube.com/watch?v=xXEx0DyIMks

lehet hogy velem van a baj.. lehet hogy én avgyok túl kölönc, de szerintem aza gáz, hogy lassan eltűnik az egyéniség, a szeretet és a boldoság az emberekből, ami szerintem nagyon szomorú. (Szerintem mind aki 15 év körül vesztette el, annak a fele, csak azért csinálta hogy ne legyen kirekesztve és már megbánta.. kérlek, ne hallgass másokra! Csak azt tedd meg ami neked jó!<3) Lehet kicsit durvának tűntem, de ne haragudjatok, tényleg nem vagyok flegma és bosszúálló vagy nem is tudom. Eszméletlenül lelkiismeretes vagyok, és még azon az emberen is képes vagyok segíteni aki amikor padlón voltam még rugott belém kettőt(de amúgy miután segítettem neki utána megint belém rúgott de azután is segítettem neki.. ami lehet hogy szintén egy rossz tulajdonság, mert lehet hogy az ilyet ott kéne hagyni a francba.. de hát basszus ha más nem segít neki..na mindegy) Ti hogy látjátok ezt az egészet? Lehet tényleg csak én vagyok az idióta:D És ha most ezt végig olvastad akkor nagyon szépen köszönöm, hogy szántál rám ennyi időt<3 És ezzel senkit nem akartam megbántani, mert valaki így szeret élni, én máshogy a harmadik meg szintén máshogy szóval ez megosztó, csak néha attól félek hogy olyan féle mint én nincs több a világon, mert mindenki ezt mondja :/ Köszi mégegyszer és puszi mindenkinek juujjj és bocsánata a helyesírási hibákért csak siettem!<3 ééés UI.: nem keresek párkapcsolatot szóval ezzel kapcsolatban ne írj rám please! :(



2018. márc. 6. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont tok hasonló vagyok hozzad. Mondjuk a stílusom kicsit más. Egyatalan nem sminkelek, sportos ruhákat hordok, nem érdekel ki mit gondol rólam...Ja és imádom ha esik a hó :-) Kicsit fiús vagyok, rövid a hajam és általában sötét, kék színűek a cuccaim, nekem ezek tetszenek.

Egyatalan nem ittam még alkoholt és nem járok buliba. Valahogy nem az én világom. Inkább filmet nézek a barátaimmal vagy társasozunk...stb.

Nekem nem buli azt nézni ahogy az osztálytársaim reszegre isszák magukat. Néha furán néznek rám, kicsit más az értékrendünk de nem érdekel, én így érzem jól magam. Tanulás jól megy, négy tárgy különösen jól,de a többibol is jól teljesítek, kb 4,5 az atlagom.


Nem fogok és nem is akarok senki kedvéért megváltozni. Te se tedd! Ne érdekeljen mások véleménye, szerintem a leírásod alapján te normális lány vagy. Sokkal jobb lenne, ha a kis pózolós ribik helyett több ilyen lenne.

17/L

2018. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De édes vagy!❤ Nem is fogok, egy idő után az ilyen lányok mint mi értékek lesznek. És jól teszed, hogy olyan vagy amilyennek szeretnél lenni és így vagy boldog❤ mi is majd megtaláljuk egyszer a szerelmet és a megfelelő fiút🤗 és jó neked, én 4,1-es átlagú vagyok😟 amúgy én is ilyen lazábban öltözködöm csak csajosan, meg derékig érő hosszú hajam van😌😍 de nekem ez áll jól, nekem is vannak barátaim akik olyanok mint te és neki meg az áll jól és olyan szépek mint ahogy valszeg te is😊❤ kitartást és legyél nagyon nagyon boldog!❤🤗
2018. márc. 6. 21:25
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként vicces, te írsz a nagymenő emberkékről, akik más életét vizslatják, de ez a kisregényed pont ugyanerre ment ki. Ha zavar, hogy mások cigizés közben más életéről beszélnek, akkor ne tedd meg te is ugyanezt kb, attól még, hogy nem volt barátod, meg szerinted máshogy látod a világot, és hú de különc vagy, ebből a szempontból ugyanolyan. Sőt, lehet te még inkább foglalkozol mások életével, a te általad említett emberek általában csak pár szó erejéig pazarolják az időt másokra, te egy egész kérdést szentelsz ennek. Találd meg a saját boldogságod, ne máséban turkálj.

Vannak még 'ilyen' lányok, nem is kevés. Ugyan ilyen voltam ennyi idős koromban, most 19 vagyok, egy éve boldog párkapcsolatom van, el szoktam menni a barátaimmal bulizni, pedig 16 évesen én se részegedtem le, nem volt addig senkim, kb minden igaz volt rám, mint rád. Ráadásul itt egyetemen rengeteg még az ilyen ember, akik vidámak, boldogok, meg vannak elégedve az életükkel, és emiatt nem máséban kutakodnak. Igen, vannak olyan lányok is, mint amilyenekre gondoltál, de hidd el, a legtöbb csak maszk, álca, tudom, mivel jobb környezet híján ilyen lányokkal jártam a gimit. És tudod mit? Nem is kívánhattam volna jobb osztálytársakat, imádom őket most is pedig már 2 éve elballagtunk, és hiába tűntek felszínesnek, akik csak azért veszítették el 14 évesen, hogy ne így jöjjenek gimibe, egyáltalán nem ilyenek voltak, és mind nagyon jó emberek, csak kicsit mások. Mások, mert már 14 évesen szerelmesek voltak, vagy mert az akkori barátjuk megzsarolta őket, mások mert szeretnek szórakozni, bulizni, mert igenis poén, és kulturált (!!!) keretek között okés is, a különbség, hogy korábban kezdték. Először én is ugyanezeket gondoltam róluk, mint te, de honnan gondoltam mindezt? Elkapott beszélgetésekből, pont úgy, mint te. Ez nem elég ahhoz, hogy megítélj és elítélj egy embert, és ezzel semmivel sem vagy több, mint azok a lányok, akikről te csupa rosszat gondolsz.


Egyébként kívánom, hogy talált meg a szerelmet, tapasztalj, élj, csak ez kikívánkozott belőlem. :)

2018. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Úgy látom, szeretsz gépelni. Remélem, olvasni is. :D

Nagyrészt egyetértek a leírtakkal, én is hasonló véleményen vagyok sok mindenben. Az emberek jó része felszínes, túl sokat törődnek azzal, hogy megfeleljenek ennek a toxikus normának, amit ők hoztak létre, és ha nem veszel benne részt, lenéznek. Ezekkel az emberekkel nem kell foglalkozni. Azokkal kell barátkozni, azoknak kell keresni a társaságukat, akiknek hasonló a világnézetük, és hidd el, nem vagy ebben egyedül! Nem mondom, hogy többségben vannak, akik így vélekednek, de léteznek, keresd őket!

16 évesen nem késtél még le semmiről, a szociális nyomás miatt nem fogsz és nem is kell kapcsolatba rohanni. Majd találsz valakit, aki tényleg bejön.

Jó, amit csinálsz, legyél egyedi, ne állj be ebbe a sorba, mert ott úgyse éreznéd jól magad. A leírtak alapján értelmesnek tűnsz, ilyen emberekből kéne több, nem a közösségi média rabjaivá vált, megfelelési kényszertől küzdő tömegből - de nem akarom őket se lehúzni, ha ők így boldogok, akkor legyenek azok, tényleg. Nem értek egyet az értékrendjükkel, de elfogadom, hogy az embereknek különböző nézeteik vannak, és ez normális!

Az dehogy gáz, ha ilyenkor szűz vagy, nem kell elsietni, fiatal vagy, majd akkor mész bele ebbe a témába, ha tényleg vágsz rá. Aki emiatt néz le az nem normális, nem kell vele foglalkozni.

Én eltávolodtam ettől a rétegtől, mert nem éreztem köztük jól magam, és elkezdtem barátokat keresni más társaságban, sok jófej személyt ismertem meg. :D Tedd te is ezt, azokkal barátkozz, akik szintén egy véleményen vannak veled a közösségről, hidd el, hogy vannak körülötted ilyenek!

Sajnos azt mondják az emberek, hogy ők mennyire szeretik az őszinteséget, közben, ha tényleg őszintén szólsz hozzájuk, megsértődnek, letámadnak... felszínesség jelen van itt is. Csak azt akarják hallani, ami beleillik a világukba. Ezt tartsd észben, mert nem mindenki kíváncsi tényleg az igazi véleményedre, hiába állítják ezt. Ez lehet, hogy nem jó, de el kell fogadnod, és így kell kezelned az embereket, meg kell tanulni, hogy mikor kell kegyes hazugságokat mondani.

A leírásod hosszát, terjengősségét tekintve úgy érzem, hogy túlságosan foglalkoztat ez. Azokkal ne foglalkozz, akik leszólnak, mert még nem volt párkapcsolatod, stb. Ne izgulj rajta ennyit, felesleges. Engedd el magad, élj, ahogy te szeretnél.

Majd pár év múlva megkomolyodnak az emberek, addig meg el kell fogadni, hogy ez van.

Kitartás, ismerkedj baráti szinten egyelőre, úgyis találsz majd valakit, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak. 😄

UI: Szerintem nem célzott rosszra a srác, csak nagyon tetszettél neki, inkább vedd bóknak, amiket mondott!

UI2: Vezess blogot vagy írj naplót, ha ennyire szeretsz írni :D

17f

2018. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Írok egy keveset, de jön a vonatom úgyhogy sietek.

Igazából ezt a kérdést nem tudtam nem elolvasni... Annyira örülök hogy olvashattam egy ilyen kérdést egy lánytól,akinek normális értékrendje van. Minden szavad imádtam :D


Szerintem minden irányból jó a meglátásod.

Ez a fene nagy közösségi háló/posztolgatás mánia szerintem is szörnyű. Az pedig hogy kevés lány meri magát felvállalni meg rosszabb. Akinek pedig ilyen gondolatai vannak mint neked szerintem 10.000 ből ha egy ilyen van.

Délután meg okvetlenül feljövök megint, mert érdekel mit írsz ezek után:D

Jól indul a napom egy ilyen kérdés olvasás után :)

2018. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyediség valójában nem ott merül ki, hogy eltérsz az átlagtól, mivel az nem olyan nehéz, elég pizsamában kimenni az utcára és máris más vagy, mondjuk nyilván igényel egy kis bátorságot, de sok vakmerő ember van. Az egyediségbe kell egy kis fűszer.

Kicsit még gyerek vagy, de ez nem is gond, 16 évesen még gyereknek kell lenni, s ahogy látom már keres önmagad, az identitásod, ami szintén jó, ahogyan az is, hogy kerülöd a felszínességrt, csak vigyázz közben mások fölött ne ítélkezz, inkább ne foglalkozz velük. Ha így haladsz, esélyed van egy kiegyensúlyozott felnőtt életre, amelyben megfontolt vagy, és egy jó értékrendű ember.

2018. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Végigolvastam.


Az elején, még hittem neked, amikor azt írtad szabad vagy, de minél tovább olvastam, annál biztosabb voltam benne, hogy sajnos ez nincs így. :( Azt mondod, hogy nem érdekel, hogy mit gondolnak mások, valójában meg az egész irományban folyamatosan visszatérő elem, hogy te nem vagy olyan, mint aminek gondolnak/gondolunk. Ugyanabba a hibába esel, mint a legtöbben, akik próbálják elhatárolni magukat az átlagtól: a gondolkodásod középpontjává válik, hogy mi a különbség közted és a többi ember között, felállítasz egy értékrendet, ami szerint te jobb vagy, és mivel elég sok negatív kritika érte/éri a személyiségedet, a felállított értékrend alapján ha csak magadban is, de ugyanazt csinálod, amit másokban kritizálsz: "kibeszéled/kinézed" őket a hátuk mögött. Persze tévedhetek, mert nyilván nem lehet pár sorból megismerni valakit (meg lehet, hogy csak a smárolós sztorira reagálsz ilyen intenzíven), de nekem ez jön le. Remélem sikerül nem támadásnak, hanem egy szimpla segítő szándékú hozzászólásnak venni, amit írok.


Ezen kívül még annyit mondanék, hogy sajnálom, ha magányosnak érzed magad, de tudd, hogy nem vagy egyedül!


f23

2018. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Gyönyörű... De tényleg. Ez a tökéletes hozzáállás. Ma, amikor az ecsethajú szétszívott "menci fiúkkal" és az undorító 12 évesen Négyzetszemöldökű szőkített hajú "széplányokkal", akkor így kell gondolkodni. Végre egy érett gondolkodású ember (az alapján amit írtál a viselkedésről nem mondanám el ugyanezt:)). Így kell ezt!

15F

2018. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
És kedves 3-as: Ő nem volt kíváncsi életünk egyetlen pillanatára sem, nem vizslatta a mi életünket, csak ki kérte a véleményünket.
2018. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#3 Teljesen jogos amit írsz, miután kiraktam a kérdést nekem is felötlött a fejemben, hogy ez úgy tűnik mintha én az ő életükön nyamnyognék. Pedig nem, távol álljom tőlem, sőőőt nem is utálom őket, tudom, hogy ők ilyenek és nem is fognak megváltozni és senki felett nem fogok pálcát törni de az én szemszögemből butaság amit csinálnak(de itt is hozzáfűzném, hogy tényleg az én szemszögemből. Egy két ember mondta nekem, hogy valamelyiküknek nincs rendben a családi élete, amit nagyon sajnálok és megértem, hogy ezekbe a dolgokba menekül és mivel szeretet nem kap ezért nem is tud adni. És ez tényleg nagyon szomorú, de vannak akik csak divatból csinálják és azért, hogyha már mással nem akkor ezzel ki tudjanak tűnni ami szerintem szintén butaság, mivel mindenki jó valamiben amiben kitűnhetne de könnyebb ezekhez csatlakozni, és azt a legroszabb végignézni, induljunk ki az unokatestvéremből, hogy az anyukája tényleg a semmiből is megteremtette neki a pénzt, hogy iPhoneja, divatos ruhái, buli pénze meglegyen, mindig szerette a lányát, egyedül tartotta el 12 évig és mi a hála?? Az unokatestvérem kb. semmit nem segít az anyjának, még a poharat sem képes kivinni. Az anyukája már alig bír állni mert 9 hónapos kismama de 18 éves fejjel ő még mindig nem segít neki. Szegény anyukája meg mindig sír, hogy milyen a lánya, de nagyon szereti, de a lánya semmibe se nézi... ugyanez a mai fiatalok nagy többsége is, mert csak egy kétlábon járó segélyszolgálatnak nézik a szüleik, DE ezt a szülő csesszintette el szerintem és amúgy is hála az égnek nálunk nem ez van szóval különösebb képpen nem érdekel de azért rossz látni a szülők fájdalmát ezzel kapcsolatban.) És amúgy én boldog vagyok, az osztályban is mindig a barátaimmal vagyok és egyfolytában hülyéskedünk és nem azt figyeljük, hogy a többiek mit csinálnak, de az a pár menő lány aki velünk foglalkozik néha elég feltünően vihorászik rajtunk, ami még egy kis ideje felidegesített de már nem érdekel. Rájöttem, hogy akármit fogok tenni ők mindig fognak találni rajtam vala kigúnyolhatót, legyen ez a hangom, stílusom, mozgásom, szüzességem. Ha megpróbálnék velük kedvesen szóba állni akkor elfordul és röhög. Van, hogy én random rámosolygok emberekre és volt, hogy rájuk mosolyogtam és felhúzták a szemöldökük és elkezdtek röhögni. Szóval ilyenkor már nem igazán tudok azzal a néhány emberrel mitcsinálni, a többiekkel meg mindenkivel jóban vagyok(és tényleg, nem irigyelem én tőlük ezt az egészet, mert én így vagyok boldog, és ha én így vagyok boldog akkor miért irigyelnék valami olyan dolgot ami boldogtalanná tenne?😕). A szüzesség elvesztés meg, mindenkinek a saját dolga szerintem és valószínűleg mindenkinek megvolt rá az oka, hogy megtette, és nekem semmi bajom azzal, ha 13 évesen is veszti el CSAK ne éljen vissza vele és ne gondolja magát felsőbb rendűnek miatta. De tényleg én az osztályom 85%-ával beszélő viszonyban vagyok, és a maradék 15-tel is abban lennék ha nem lennének elutasítóak. Amúgy köszönöm, remélem megtalálom majd egyszer a megfelelő embert és boldogan élünk még meg nem halunk.😊 Én kívánom neked, hogy legyen nagyon boldog életed!😊És lehet tegnap én is kicsit paprikás hangulatban írtam ki ezt a kérdést, mert nagyon felbosszantottak és emiatt úgy tűnt, mintha irigyelném tőlük a boldogságukat, és én boldogtalan lennék. Pedig ez egyáltalán nem így van. Az én életem hála az égnek már rendben van, és boldog vagyok benne. Talán egyetlen dolgot irigyelek az egyikükben hogy már lassan bejárta a fél világot, de nekem is tervben van és teszek is érte, hogy ne csak tervben legyen.😊


#4 Pontosan ezt teszem, nem nagyon foglalkoztatnak csak ez a kérdés azért született meg mivel egy napon belül több helyről is érkeztek olyan mondatok felém amiből azt szűrtem le, hogy lehet hogy tényleg rossz úton haladok, de utána végig gondolva.. nem. Amikor valaki hozzám vágta, hogy úgyse fogok olyan embert találni magam mellé aki olyan mint én, mert olyan ember mint én nincs. Csak én vagyok ilyen.. De hogyne lenne már? Ott van Shawn. Ő nagyon hasonló hozzám kívül/belül, ő is kis művész lélek, keresi a szerelmet, pozitív, mosolygós, bolond stb. Ami már egy jó pont, mivel biztos, hogy vannak még ilyen emberek ezen a nagy világon😊 Igazából én is teljesen egyetértek abban, hogy az embereknek relatív az értékrendjük, ami teljesen rendjén van, mert ha egyformák lennénk akkor kinyírnánk egymást. És az egyik ismerősöm jól mondta vannak azok az emberek akik nem gondolkodnak és vannak akik igen. Vannak akik rájönnek arra, hogy mi zajlik a világban a médián keresztül és vannak akik nem és ez így van rendjén. Gondoljunk csak bele, ha mindenki gondolkodna akkor a világ csak háborúzásból állna de ez egy másik téma. Amúgy én büszke vagyok arra, hogy ilyen vagyok. Ez lehet beképzeltség de ez van. Elfogadtam végre magam, és boldog vagyok a bőrömben(igaz egy pár kilót még le akarok adni hogy olyan testem legyen amilyet szeretnék) eddig nem igazán voltam. Nem érdekel ha mások ilyen butaságok miatt néznek le mint, hogy szűz vagyok, nem iszok, nem bulizok, így öltözködök, ennyire nyávogós vagyok, ilyen gyerkes vagyok, olyan őrült vagyok stb, de amikor valaki olyasvalamivel vádol ami nem vagyok, az idegesít.(#7 ez a válasz neked is szól) Ezért is "bizonygattam" annyira, hogy én nem vagyok egy flegma lány meg semmi, de igazából mindenki annak gondol aminek szeretne mert ha valakinek van egy véleménye rólam mert megváltoztatni úgy se tudom. Én is és a szeretteim is tudják, hogy milyen vagyok a többi nem számít. Ui.: Egy könyvet írok és az úgy látszik tetszik az embereknek.😊


#5 Nagyon örülök neki, hogy boldoggá tettelek ezzel a kérdéssel, hát azért szerintem van több ilyen is csak én sokszor jobban ki merem nyitni a számat mint mások és nem az van, hogy elfogadom azt ami van, hanem én lázadok. Sok minden ellen😕😂


#6 Igazából ebben teljesen igazad van, hogy a külsőségek nem minden. Igazából világéletemben kirekesztett voltam, mert más voltam mint a többiek és mert érettebb voltam náluk. Anyukámmal beszélgettem rengeteget és ő is látta, hogy érettebb és értelmesebb vagyok az átlagnál és mindig ez volt. Mostmár amúgy nem annyira érzékelhető mert kb. egy érettségi szinten vagyok a többiekkel. És amúgy igen kicsit gyerekes vagyok és remélem mindig marad bennem egy kicsi gyerekesség. Anyában is meg apában is van egy kicsi és tök jó, hogy nem olyan komolyak, hanem lazábbak. És igen amúgy mostmár keresem önmagam és azt hogy a jövőben mivel is szeretnék foglalkozni.😊 És mások felett nem ítélkezem, mert én se szeretném, ha felettem ítélkezzenek és nincs jogom ítélkezni felettük, de néha nagyon alattomosak tudnak lenni.


#7 Szio, egyáltalán nem érzem magam magányosnak mert rengeteg barátom van, inkább azt mondanám, hogy néha nem megértettnek érzem magam. Néha még ők se értik a dolgaimat, de magányos egyáltalán nem vagyok 😊 És igen jól látod, hogy valamilyen szinten bizonygatom a dolgokat, de írtam az #5-ös válaszolónak erről is pár mondatot, olvasd az előbbi válaszolókhoz írt kis irományaim és mindent megértesz belőle, bár a rólam alkotott képeden valószínűleg nem nagyon fog változtatni. Na hát kb. ennyi. És tényleg csak kérdésem annyi lett volna hogy lehet hogy azoknak akik most az utóbbi pár napban letámadtak a dolgaikkal, hogy igazuk van-e. De rájöttem, hogy nincs igazuk. Ilyen vagyok, és mindenkinek van párja valahol a világban akikkel majd megtalálják egymást. De ha nem találnám meg véletlenül én a macskákkal is jól el leszek😂

Úristen, hogy a fenében tudok én ennyit írni.😂😶 Tényleg cserfes lányka vagyok😂

2018. márc. 7. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!