Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem merem elmondani a barátomn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani a barátomnak ezeket. Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy honapja vagyok együtt a barátommal, ő az első kapcsolatom. Szóval mikor összejöttünk, illetve még most is eléggé tapasztalatlan vagyok ezzel az egésszel kapcsolatban. Neki viszont volt már korábban barátnője. Na a lényeg, hogy mikor megcsókol sokszor simogat közben, ami bizonyos erogén zónáknal nagyon jól esik, es izgató is. Viszont errol sosem merek szólni neki. Mindig azt érzem, mintha a torkomra forrt volna a szó, pedig szeretném ha többször csinálna bizonyos dolgokat. Alapjáraton nem jövök konnyen zavarba, de teljesen leblokkolok ha erről szeretnék beszélni vele. O mindig mondja, hogy neki mi esik jol igy nyilvan mar rutinból ott erintem meg, de én ettől full kellemetlenül érzem magam. Mondjuk mindig figyeli a reakcioimat, igy lényegében kilogikazott már néhány dolgot. :D



2016. szept. 7. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 18/L
2016. szept. 7. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hol erint meg? Csak siman karmolgasd kozbr a hatat,vadulj be egy kicsit, erteni fogja mi a szitu ;)
2016. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején segített ha chaten beszéltük meg az ilyeneket nem élőben, de most már simán megy élőben is. De ehhez idő kell ugye:) Több év alatt azért el lehet ida jutni hogy nincs tabu, semmi gátlás, mindent elmondasz és nem érzed furcsán magad miatta. Mondjuk próbálkozni kell hozzá hogy sikerüljön elérni ide:)
2016. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. szept. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!