Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bevállalósabbak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bevállalósabbak a mai lányok 15 év körül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mondjuk ha ír egy srác, még ha nem is annyira jön be, kicsit beszélgessen már vele, meg ne küldjön el egyből, vagy legalább egy találkozás. Lassan olyanok már a lányok, ha ráír egy srác egyből elküldi. Lehet, hogy személyesen nem tudja leszólítani, vagy nincs rá alkalma.
2018. márc. 6. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai 15 evesek igy is túlvállalósak. Inkabb mar bunkosagnak titulalhato ha egybol elkzldik a fiukat.
2018. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Személyesen nem az alkalom rossz, hanem félsz az elutasítástól. Neten személytelen az egész, ha nő lennék énis elküldenélek. Ha udvarlási szándékaid vannak, akkor legyen merszed ezt élőben megtenni, és az ezzel járó következményeket vállalni. Hidd el, sokkal értékesebbnek tartja magát az a lány akihez személyesen oda mennek.

19/f

2018. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van köztük bevállalós. De sok a ribizli is, amit kb egyből kiszúrsz. Aki meg visszahúzódóbb tipus az egy vad iegennek nem fog visszaírni. Ha meg nem jösz be nekik akkor meg ne te puffogj.
2018. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, te el vagy tévedve. nem azzal van a baj, hogy nem bevállalósak, csak te nem kellessz nekik és leráznak. neten konnyű dolguk is van.


ahogy előttem is írták, menj oda személyesen és úgy ismerkedj...akkor majd nehezebben fognak neked nemet mondani(mert ugye azt a neten nem kötelező használni, ha van tiltás gomb is, de való életben meg nincs)

2018. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... bocs (?). Mégis miért kéne visszaírnunk, miért kéne egyből találkoznunk veled? Kicsit ellentmondásos vagy, öreg, nem gondolod? Neten írsz, mert személyesen nem tudod leszólítani, vagy nincs hozzá alkalom, de azért miután írtál, mi tudjunk veled találkozni, vagy kerítsünk hozzá alkalmat, mi?

-Egy majdnem 15 éves lány

2018. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha neten írnak rám, mert ott nagy a szájuk, de élőben nem, szóval ha előbe odajön az akit lekoptattam neten, azt nem fogom:)
2018. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki random rámír facebookon, hogy "Szia, teccesz, mizu?", azonnal tiltom. Nem érdekel, hogy személyesen nem tudsz, ha nem tudsz akkor neten is hagyj békén, ha meg annyira akarsz, akkor tudj személyesen. :D Nehogy már a lányoknak kötelességük legyen beszélgetni veled, úgy, hogy fogalmuk sincs, ki vagy. Állítsd le magad, barátom. Totál el vagy tévedve.

Egy 17 éves lány, aki idegbajt kap a neten ismerkedős srácoktól. A facebook nem társkereső, ha mindenáron így akarsz barátnőt, ott a Tinder.

2018. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, a lányoknak nem kötelességük se írogatni, sem találkozni veled. Nem tudom mit képzelnek az ilyen fiúk.
2018. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!