Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen mikor vezetik be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mikor vezetik be hogy csak a lány irhat elsőként a másikra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát te hülye vagy :D ha nem tetszik töröld le magad onnan. Én ezért nem vagyok azon a szar oldalon :D

F.

2018. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt a hülyeséget bevezetni?
2018. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Majd amikor a lányok többsége nem vernyákol, hogy "jajj én nem kezdeményezek, az a pasi dolga"


mondom ezt nőként...

2018. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sose hagyom hogy lány kezdeményezzen, jó mondjuk én nem vagyok Tinderen. Élőben szoktam odamenni lányhoz ha tetszik, ha egy lány jön oda hozzám gyakran lekoptatom, de volt már hogy olyan lány jött oda hozzám aki tetszett és nem tettem, de általában én szólítom meg a lányt. Kérdésre is válaszolva, valószínűleg ilyen nem lesz bevezetve, mert akkor nagyon fiú se lenne az oldalon akire írhat a lány mert a lányok többsége várja hogy a fiú kezdeményezzen, de tudtommal a lánynak is van lehetősége a fiúra írni szóval, ha olyan fiú ír rád akivel nem szeretnél beszélni ne tedd. 16/F
2018. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!