Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen hogyan érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogyan érdemes chatelni, hogy ne legyek unalmas, keltsem fel a lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha egy lány visszajelöl, és meg szeretném ismerni, akkor muszáj ráírnom, hogy egyáltalán elkezdjem az ismerkedést.

Kérdésem az lenne, hogy miket/hogyan írjak, hogy ne legyek "könnyen" kapható (azaz a lánynak is kelljen kérdezni), hogy felkeltsem az érdeklődését, legyek misztikus? :D


Előre is köszi a tippeket, tanácsokat.



2017. szept. 3. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődj iránta és majd akkor meglátod milyen témákról tudtok beszélgetni. Amit mindenképp felejts el az a "Szia, mizu?"

Ezzel egy lányt a világból ki lehet kergetni. :D

2017. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt soha nem csinálom. :D Én is utálom. Olyan semmilyen... Most volt egy lány, akinek azt írtam "Szia! :) Lenne kedved ismerkedni?" Erre azt mondta "persze:)", mire a követező kérdéseimre csak 1 tőszóval válaszolt, nem is kérdezett vissza...
2017. szept. 3. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket hagyd, úgysem lenne belőle semmi.
2017. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A "Lenne kedved ismerkedni" ha lehet még bénább mint a "Mizu". Azért van fent Tinderen mert ismerkedne. Ha meg csak szórakozásból, úgysem fog reagálni bármit is írsz.

De hogy tanácsot is adjak: Nézd meg a képeit, leírását (ha van), esetleg a FB közös lájkokat. Ha van azonos érdeklődés máris megvan az első téma.

A lányoknak nagyon sok match van Tinderen, nagyon unalmas mindig leírni hogy mivel foglalkozom, hol lakok/kivel, hova jártam egyetemre, stb. Ezek úgyis kiderülnek majd ha eljut addig a dolog.

Csak beszélgess vele, valami olyanról, ami mindkettőtöket érdekel. Ha pedig megy a dolog,hívd randira, úgyis ott dől el igazán a szimpátia.:)

2017. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy probléma hogy nem jön magától a téma.

És ez nem csak nálad van jelen, nagyon sokaknál.

Nem tudom mitől, globális társadalmi jelenség.

Így nagyon nehéz ismerkedni, vagy információt szerezni bárkitől.


Néhány ötlet, ami elgondolkodtató, és nem egyszavas választ kell tessék-lássék módra elküldeni:


- Hová nem utaznál el szívesen? Miért?


- Meg szoktál valamit előre érezni?


- Legviccesebb történet, ami Veled történt?


- 3 szó, ami téged a legjobban jellemez



Ezek jó eséllyel bejönnek, de nem garantált, mivel mindenki más-más érdeklődésű.


Ha egyáltalán nem kérdez vissza, akkor hanyagolandó.

2017. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, a legtöbből semmi sem lesz úgysem, de csak nagyon kevésnél van olyan eset, hogy sokat tudunk dumálni, de akkor is, egyszerűen sok nem kérdez, nem nyit, nem is érdeklődik. :/ És csak gondoltam, hátha bennem van a hiba, hogy miért nem.. :/
2017. szept. 4. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom úgy indított, hogy "szia". Én pedig megkérdeztem tőle miújság.


Nem kell misztikusnak lenned és nem kell olyat írnod amivel felkelted az érdeklődését. A párom csak az életemről kérdezgetett, mit csinálok, miket szeretek, tanulok/dolgozok, stb...

Nagyon egyszerűen fogta fel, úgy volt vele, ha meg akarom ismerni, akkor fölösleges olyan dolgokat írnia amikre te gondolsz. És így is lett.

Egyszerű, normális srácnak tűnt, aki meg szeretne ismerni és ennyi.

Értékeltem.


23L

2017. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak, ismétlem: Mi a szia, mizuval indítottunk a párommal, és össze is jöttünk. Kb pont nem érdekelt, hogy mások szerint mivel lehet, vagy mivel nem indítani.
2017. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!