Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék ezügyben tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ezügyben tenni?

Figyelt kérdés

Sok híres ember van akit kedvelek, de csak követem a munkásságát a legtöbb embernek.

Viszont most van egy olyan Amerikai színész akit megkedveltem és követem munkásságát is, viszont szeretném ha pl lájkolna.

Alapvetően nem gyűjtögetem a lájkokat és hasonlók, de nagyon örülnék annak ha ő reagálna rám valamilyen formában, hiszen híres ember és gondolom mások is örülnének ennek...

Viszont instagrammon láttam a posztjai alatti kommenteket és nem igazán reagál.Van hogy lájkol vagy valamihez hozzászól, de ilyen nem sűrűn van.

Meg annyit látok hogy oda van írva hogy: "kérek válaszolj"...

Arra is gondoltam már, hogy üzenetet írok neki, de biztos nagyon sokan írnak neki így nagyon kevés lenne az esélye szerintem hogy látná.

Tanácstalan vagyok hogy mit kéne tennem és szeretnék normális tanácsot kérni...

Elnézést ha rossz kategórába írtam, de nem tudom sajnos ezt hová írhatnám és hát csak reménykedem, hogy valaki tud nekem segíteni.

16/L



#külföldi ##híresség
2018. márc. 12. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Majd kinövöd ezt, libuskám:)
2018. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem így megy, van akit észtevesznek, van akit nem. De nem lehet minden rajongójuk a barátjuk, sőt a legtöbb nem is lesz. Az ember nem így választ barátokat. El kell fogadnod, hogy valószínűleg sehogy sem tudod elérni, hogy pont rád felfogyeljen. Ha lenne egy trükk, hogy el lehessen érni, akkor midenki használná, s már nem lenne trükk. Ha nem vagy gazdag, hogy lefizess egy találkozót vagy nincs befolyásos ismerősöd, akkor sehogy.
2018. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tipikus.

Mi a búbánatot vársz egy hírességtől? Miben más egy ilyen, mint az utcabeli srác? Ennyire fontos a hírnév, meg a karrier? Vagy egyszerűen csak tetszik az az életmód, amt láttatnak magukról? Azt gondolod, hogy ha annyi embernek bejön, akkor neked is?

Nézz inkább körül a saját környezetedben, hamarabb találsz olyat, aki nem csak lájkol(na).

2018. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!