Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélytelen, hogy valaha is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen, hogy valaha is találjak barátnőt?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy csúnya vagyok, de próbáltam nem törődni vele eddig. Próbáltam már ismerkedni többször is. Az elmúlt fél évben folyamatosan próbálkozok interneten is. De semmi nem lett belőle. Csak pár rövid beszélgetés és kész. Például tinderen is alig van matchem. A legtöbbjük vissza sem ír. Közben pedig minden ismerősömnek, aki használja, rengeteg matchje van, folyton megy randikra, stb.


19F


2018. márc. 14. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na most, mit értessz csúnya alatt? Csakmert ha tényleg olyan hú, de ronda vagy, akkor próbálj meg tenni érte (csináltasd meg a hajad másfajtára, menj el kondiba stb.). Hogyha pozitívan állsz hozzá, akkor simán lehet még barátnőd.
2018. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem jönnék össze veled mivel ilyen a hozzálásod és 19 éves vagy nem tini hanem felnőtt
2018. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor pont azok, akiknél próbálkoztál azok nem ismertek meg, biztos ők voltak a menő csajok és nem hagyták hogy megismerjenek, egyből a kinézetre meg mindenféle kis menő fiúkra mennek, én nem ajánlom hogy ilyen lányokat nézzen bárki is.

Próbálkozz és aztán biztos vagyok benne hogy csak lesz valaki, aki értékel:)

2018. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1: Pontosan miből gondolod?

2: Az arcom ronda például, azon sajnos nem tudok változtatni.

3: Tudtommal a tini a tizenévest jelenti. Tehát amíg az életkorom a [10, 19) intervallumban van, addig tini vagyok.

2018. márc. 14. 16:29
 6/9 A kérdező kommentje:
4: Próbáltam az olyanokat kerülni és szerintem egész jól sikerült. De valószínűleg nem néztem ki jól és nem is voltam érdekes.
2018. márc. 14. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem tudom miért kellett lepontozni, de mindegy is. Onnan gondolom, hogy ha kevés is, de azért akad olyan lány, akinek a külső nem számít. Láttam már gyönyörű lányokat csúnyább fiúkkal, és helyes fiúkat csúnyább lánnyal. Ismerek olyan embereket, akinél ez egyáltalán nem számít, és csak azt nézi, mi van belül. Régen én is ilyen voltam, de már sajnos nálam is számít kicsit a külső. Nem tudom hogy nézel ki, de szerintem ez nem is számít. Nem azért nincs barátnőd, mert csúnya vagy-bár ez is közrejátszhat-hanem a hozzáállásod miatt. Az önbizalom szexi (egy bizonyos mértékig), és ha te rendelkeznél vele, akkor úgy is lenne barátnőd előbb-utóbb. A másik, hogy legyenek céljaid, és azokra öszpontosíts. Ha ez a kettő megvan, akkor elviselhetőbb lesz az egyedüllét is. Olyan a gondolkodásmódod, mint egy csapongó kamasznak, pedig elvileg már felnőtt ember vagy. Kit érdekel, hogy a barátaidnak hány matchje van? Van akinek ez könnyebben megy, van akinek nehezebben, de örökké úgysem maradsz egyedül. Ne az érdekeljen hány embernek tetszel, hanem az az egy érdekeljen, akivel majd kölcsönösen szeretni fogjátok egymást. Gondolkodj pozitívan, mert a gondolataidból késöbb cselekedetek lesznek, és a cselekedeteid alakítják az életed.
2018. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Én felpontoztam mindenkit. Az hülyeség, hogy nem számít a külső. Igenis számít. Senki sem lenne együt egy olyan emberrely akihez nem vonzódik. Ez a "nem számít a külső" csak addig igaz, ameddig jól néz ki a másik ember. A tinder matchek és a kinézet között viszont elég nagy kapcsolat van, hiszen ott a választás csak külső alapján történik. Így a jobban kinéző emberek több matchet szereznek.
2018. márc. 15. 01:20
 9/9 anonim válasza:
Én ismerkednék veled 14/l
2018. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!