Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúra a lányok többnyir...

Ha egy fiúra a lányok többnyire azt mondják, hogy ronda, akkor esélytelen, hogy valaha legyen egy olyan baártnője, párja, aki számára is bejön azért külsőre?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 02:41
 1/8 anonim ***** válasza:
esély mindig van, csak nem mindig sok
2013. aug. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy esélytelen.
2013. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen. Amúgy meg szerintem egy érett, felnőtt nő nem fogja azt mondani akárkinek, hogy ronda vagy, hanem megmondja kulturáltan.
2013. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez azon is múlik, hogy mire van igényed. Egyébként az esélyed meglenne, bár tekintve, hogy 3/4 3-kor ilyen kérdéseket teszel itt fel, így azért picit kételkedek. :D
2013. aug. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel, én is ocsmány vagyok, de évi egyszer összehozok egy csókot legalább, ha más nem is jön össze.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2013. aug. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne add fel!
2013. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem esélytelen. Nézz körül, hány, a te szemedben ronda srácnak van klassz csaja. Egyébként is a szépség-csúnyaság relatív és szubjektív. Meg aztán a belső megszépítheti a külsőt.
2013. aug. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Amit az előző írt, abból semmi sem igaz.
2013. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!