Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem egy olyan lánynál akiről úgy érzem lekoptat engem kicsit?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam.Szoktam vele beszélgetni,már jó ideje,és tudja,hogy tetszik nekem,de nem én mondtam neki,csak kitudódott vhogy.Nem utasított el engem,de úgy érzem nem jövök be neki és kicsit le akar engem koptatni néha.Például megkérdeztem tőle,hogy a hosszú hétvégén találkozunk e esetleg vhol.Ő meg egyből azzal kezdte,hogy'Ohh,én már megszerveztem az egész hétvégémet,bocsi'..és amikor megkérdeztem mi dolga van,akk csak annyit tudott mondani,hogy pályázatra rajzol..de ez nem indok,hisz nem rajzol senki sem egész nap.Szerintetek mit csináljak?Lehet még esélyem nála?Ha igen,hogyan?Mellesleg én szóban kérdeztem meg ma tőle ezt a találkozunk e dolgot,és eredetileg én biciklizni hívtam néhány haverommal együtt.Szerintetek az jó,ha 1-2 nap múlva még azért megpróbálom e-mailben elhívni?Meg akkor nem biciklizi,hanem félórára egy kávéra,arra nem mondhatja,hogy sokáig tart..Szerintetek?17F

2018. márc. 14. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

ez bukott ugy, add fel

meg amugyis, hazi nyulra nem lovunk

18f

2018. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
..és ha sokáig próbálkozok még nála?Törődök vele,odafigyelek rá és megnevettem gyakran nap mint nap akkor se lehet már semmi?Hisz a nőknek gyakran változik a véleményük és az ízlésük férfiak terén.Lányok szerintetek így még lehet ebből valami?
2018. márc. 15. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Friendzone. Felejtsd el.
2018. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peldaul ne hivd randira ugy hogy jon par haverod is! Meg pont biciglizni?ugyanmar , lehet epp megjon neki a hetvegen es nem kockaztat vagy nem tud biciglizni, meg ne hivjal mar el masokat amikor te ezt randinak kepzeled! Mit szolnal ha a lany randira hivna ugy hogy jon vele 4 baratnoje?azok szet szivatnanak ugy h sirva mennel haza!
2018. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!