Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác kitartó, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác kitartó, az hogyan hathat a kiszemelt lánynál? Szerintetek bejöhet neki? Lányok, mit gondoltok erről? Fiúk, volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen az a kitartó meg hogy valóban tetszik e a srác. Pl ha egész nap nem száll le rólam és szerelmet vall minden nap akkor az nagyon irritáló ha tetszik ha nem. Ne vidd túlzásba és ha egyértelműen nem tetszel neki akkor hagyd. Egyébként egy kapcsolat 2 emberről szól tehát ha te már megtetted a kellő lépéseket akkor mást már nem tudsz tenni meg kell várni hogy ő ezt hogy rendezi le magában és milyen lépéseket tesz feléd.
2017. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig elutasít és kitartónak kell lenni ott már valami gáz van, sanszos hogy nem jössz be a lánynak. De ezt a reakcióiból is észre kell tudni venni.
2017. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer elhívtam randira, de nemet mondott, viszont azóta is beszélgetünk. Volt egy srác az életében, de lelépett és most én vígasztalom a lányt. Bókolgattam is neki és próbálom azt tenni, hogy ha túl lenne rajta, akkor valamennyire több esélyem legyen rajta. Szerintem még az is fontos szempont lehet, hogy olyan másfél vagy 2 hónapja beszélgetünk itt és láttam már képen.
2017. okt. 12. 09:18
 4/5 Páwwagyrek válasza:
karácsonyra vagy születésnapra kaphat vlmi olyat amiből tudhatja ,de ha most lesz pár hét múlva akkor csak karácsonyra
2017. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Altalaban a kitartó ferfi megkapja a nöt , velem is volt úgy h irritalt a pasi leleptettem de gyenge pillanatomban csak szóbaálltam vele , tehat ferfinel elöny ha kitart , pszichológiai kutatasok igazoljak h az arc akit sokat latunk , aki keresi a tarsasgunkat , szimpatikus lesz

41 eves nö

2017. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!