Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az történt ugyanis hogy pár barátommal iszogattunk meg hülyültünk... (ne gondoljatok semmi durvára, kb 2 doboz sört ittunk 4en mert 15/16 évesek vagyunk szóval még korai lenne lerészegedni...) és szóba hozta az egyik lány (nevezzük Lillának)akinek van barátja aki szintén ott volt, hogy azt mondta neki a srác hogy eléggé beindulna hogyha engem meg Lillát látná csókolózni mivel hogy én is lány vagyok... és Lilla pedig nem ellenkezett és én is mondtam hogy majd egyszer de elég furának tartom... mivel még fiúval se csókolóztam és erre bekgértem a legjobb barátnőmnek hogy majd smárolunk...😂

2018. márc. 14. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat legalabb lesz tapasztalatod es ha fiura kerulne a sor jobban fog menni :D

nem ez lenne az elso eset hogy ket baratno csokolozik

egyszer az egyik csaj is leakarta kapni a baratnomet, de o nem hagyta es en se orultem volna neki..nem ertrm hogy miert kerte ezt a csaj pasija

de mondom nyugodtan, nem lesz belole semmi max egy kis hirnev

18f

2018. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy smárolnod is kell vele. XD


26F

2018. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
E leszboszik szexik xd :P
2018. márc. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem innék több sört mert nem legális:D

Aztán a gyümilétől vagy a kólától nem mondanának ilyeneket a srácok :D

2018. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szégyen ez a mai világ... Tényleg ez a ,,menő"?! Ne így imponálj a fiúknak. Látszik, hogy még gyerekek vagytok.
2018. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!