Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok, ha egy fiú akivel jóban vagytok hirtelen megölelne titeket és azt mondaná ndktdk, hogy hiányozni fogtok nwki?

Figyelt kérdés
Értem ezt atra, hogy nagy valószínűséggel már nem találkoztok többet, viyzont ő szefelmes brlétek..
2018. márc. 15. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes, ha egy fiú megölel egy lányt, vagy fordítva. Az is természetes, ha megmondja, hogy hiányozni fogsz neki. Nem kell ehhez még szerelem sem feltétlenül, elég egy jó baráti viszony.

Egyébként a kérdésre válaszolva: visszaölelném és (ha ez igaz) megmondanám neki hogy ő is hiányozni fog nekem.

2018. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!