Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok, ha egy olyan lány random megölelne, aki iránt ti nem éreztek semmit? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretek ölelkezni, szóval alapjába véve nem zavarna.
2018. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna , ha aranyos a lány :)
2018. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egyszer beletúrt a hajamba egy csaj azt utcán, majdnem pofán vágtam :DD

Szóval lehet zavarna.

2018. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen osztálytársunk szinte teljesen fiú osztályba. Van barátja is, de néha megölel vállunkra teszi a fejét. Ja és nem olyan k*rvásan, hanem mintha egy húgunk lenne.

Engem nem zavar, gondolom nagyon bújós.

2018. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem csinálnék ennyi.

Nekem is van történetem hogy 14 évesen a barátaimmal egy játszótéren játszottunk hogy a mászóka tetejéről le kell hugyozni a másikat(igen jól olvastad)

Ez egy nagyon nyugodt részén volt sehol senki.

Egyszer csak felbukkantak 13-15 éves inkább úgy mondom hogy elkényeztetett lányok de ribsek voltak nagyon.

Egyből gatya fel futás a padhoz leülni de amint bejöttek elkezdtek mind a 4 en felém futni előszőr a hajamba túrtak hogy jaj de szép a hajad(szőkés barna) aztán ölelgettek.Egy ideig türtem aztán leszedtem magamról őket elég volt.

Ez után a barátaimmal röhögve futottunk el.

2018. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nehéz megállni ha jól néz ki a srác, de az én tapasztalatom szerint nem mindenki szereti :/
2018. febr. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!