Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOgy csábítsam el Alexát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy csábítsam el Alexát?

Figyelt kérdés

Sziasztok már éveleje óta tetszik nekem Alexa, csak az a gond , hogy akkor is és azóta is barátja van (akiről eléggé sok infót gyűjtöttem --> eddig vicc nélkül mindenki aki ismeri azt mondta, hogy egy rettenet az a srác, aki csak látja meg azt, hogy bamba idétlen arca van, amiről nem tehet és lehet, hogy érdekes, okos és érzelmes ember és azért van vele együtt Alexa, azt nem tudhatom :(

Dede nekem tényleg nagyon tetszik és szerintem lehetne nálam esélye, mert ahogy látom a kapcsolatuk kezd megromlani (1 éve vannak együtt) , szóval jó alkalom lenne most lépni, viszont gerinctelen szarkeverő sem akarok lenni... Viszont nem fair , hogy már ennyi ideje várok :'(

18F


2018. márc. 17. 12:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hogy jöhetett össze egy olyan gyönyörű lány egy olyan sráccal, mint ááááá mindegy... Azt mondogatom magamban biztos értékes belül a srác, de én láttam élőben és ti nem ... Egyszerűen borzalmasan lehalt arcot vág, mint aki évek óta kápszeren él és nem tudom, hogy miért nem talál sose a méretére ruhát --> olyan szűk nadrágokba járkál, hogy a mozgása és a tempója is egy pingvinhez hasonlít leginkább.
2018. márc. 17. 12:43
 2/7 A kérdező kommentje:

Ehh valószínűleg erre senki se válaszol majd és én csak itt ömlengek magamban (van olyan szó? ) --> Utánanéztem van..

Alexa , amúgy nagyon szép zöld szeme van!

2018. márc. 17. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg szakítanak, utána szabad a pálya. Az meg nagyon is "fair", hogy ennyit vártál rá, mivel ez a te döntésed volt...
2018. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, van konkrétumod? Hogy a srác bántaná a lányt, vagy a srác nem úgy bánik vele, mint egy normális lánnyal? Ha nincs, akkor hagyd. Hiszen szeretik egymást, és a külsőről, hogy milyen az arca az emberkének, arról nem tehet, mások meg mindegy mit mondanak, van ahol közösen utálnak valakit, mert más. 16/F Írj privátot, ha kell valami.
2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem ezért is mondom, hogy biztos van benne valami, amit csak a lány lát vagy nem tudom...

Csak általában egy emberi nézésről sok minden megállapítható és az övéből (emiatt ítélkező fa** leszek) tényleg csak halvány jelét látom némi értelemnek :(

2018. márc. 17. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki az az Alexa?
2018. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alexa nem más, mint az Amazon virtuális aszisztense. 😉
2018. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!