Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a szerelemrol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a szerelemrol?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben, miota megvolt az elso csokom egy honapja, elegge elkezdett foglalkoztatni a szerelem, es a szex is teljesen uj ertelmet nyert a szememben. Nemreg csokoloztam egy masik lannyal, es te jo eg... azok a csokok hihetetlen jok voltak. Sajnos kesobb megtudtam, hogy a lanynak van baratja, es szakitottak, ezert kisse rosszul erzem magam, pedig tudom, hogy nem az en hibam volt.

Egyebkent alkoholnak semmi koze a dologhoz, de ejjel fel haromkor tortent, es mind a ketten nagyon faradtak voltunk.

Szoval tenyleg erdekelne, mit gondoltok a szerelemrol, mit jelent szamotokra, ilyesmik. Esetleg hogy hany emberrel csokoloztatok mar, es melyik volt a legjobb. A sztorit is nyugodtan meseljetek el.

(Elnezest, ha rossz temakorbe irtam a kerdest)



2018. márc. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sokat jelent a szerelem fogalma, volt már több barátnőm is, akiknek mondtam, hogy szeretem őket, viszont utólag visszanézve nagyon becsaptam magam. Jelenleg úgy gondolom, hogy a múlandó szerelem nem igazi szerelem, szerintem azt lehet egyedül szerelemnek hívni, ami a két egymás számára tökéletes ember közt zajlik le, nem "random" emberek között, akik pár hónapig/évig együtt vannak, majd vége. Lehet lelkitársaknak nevezni, ha úgy tetszik.

Lehet, hogy most csapom be magam igazság szerint, mert az elméletem szembemegy a tudományéval, ami szerint a szerelem csak pár évig tarthat.


Eddig nem tudom mennyi emberrel csókolóztam, úgy 8-10 körül, lehet több, azért nem emlékszem, mert volt egy ivászatos korszakom, amiből szerencsére kinőttem, de megbántam, hogy megtörtént, teljesen önhiba volt, hagytam, hogy a környezetem befolyásoljon. Már csak egy lánnyal akarok csókolózni és egyéb intim testi kapcsolatot létrehozni, azzal akivel leélek egy életet, és nem szeretnék többet, vagy összejön a terv vagy nem, de ha nem (valószínűbb változat), akkor sem bánkódok, mert már felkészítettem magam, hogy egyedül is teljes értékű életet tudjak élni.


Lelkileg mindegyik csókot megbántam, de testileg a legjobb érzés az az első barátnőmmel való csók volt, mikor felfedeztük mit hogy kell, teljesen új volt az élmény és a bénázások után nagyon büszkék voltunk magunkra, hogy sikerült. :D


18/F

2018. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit értessz szerelem alatt?

Amiről #1 beszélt azt én szeretetnek,ritkábban igaz szerelemnek hívom,erre vágyok én is igazán. Ha te a rózsaszín felhőre gondolsz,amit #1 is leírt,hogy rövid életű,akkor én annyit mondok,hogy sok bajom lett belőle,s bármennyire is élvezetes akkor és most,nem igazán vágyom rá. Persze,szeretem a rózsaszín felhős stádiumot,de ha véget ér,akkor nálam az csak csalódásokat jelent.

A szerelem(rózsaszín felhő) egy evolúciós találmány,melyet hormonok hada okoz a szervezetben,eltompítva a logikus gondolkodásért felelős agyterületet,megnöveli az endorfint a szervezetben meg fokozza a szexuális vágyat,csak és kizárólag a fajfenntartásért. Ha így tekintünk rá eléggé rémes,igaz?


Ne érts félre,szükségem van az érzelmekre egy kapcsolatban,de inkább szeretetre,mintsem szerelemre (értsd:rózsaszín f.).


4 emberrel csókolóztam eddig,miből egyet meg is bántam. Melyik volt a legjobb? Az utolsó,bár ő még sosem csókolózott,éreztem a vágyat a csókjaiban,ami nagyon tetszett,kár,hogy részéről nem jelentett semmit.

2018. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Igen, a rozsaszin felhore gondoltam 😄 Mert nekem eddig sajnos csak olyan volt, es jo lenne mar az a masik
2018. márc. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!