Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hallgassak magamra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hallgassak magamra vagy ne? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja megismerkedtem egy fiuval. Nem nagyon jott be de elkezdtünk beszelgetni és nagyon nagyon sokat beszelgettunk mindenről éjjel nappal es mindig van témánk sosem fogyunk ki és én tetszek neki.. de nekem viszont nm jon be annyira de a belsoje meg nagyon mert kedves jofej elvagyok vele és így minden.. és nalam nem a külső számít és hat így beleszerettem..

A barátaim allandoan mondjak h h nez ki stb.. ma is például ilyet ir baratnom h hiaba lehet jo fej ha csúnya, ezt csak a csúnyák találtak ki h a belső a fontos meg h o nagyon ronda.. és ez rohadt bunko volt tole.. az egyik baratnom már megismerte és szerinte is jofej meg minden csak nem szep..

Szerintetek ne foglalkozzak veluk vagy mit tegyek?

Válaszokat előre is Koszonom


2018. márc. 18. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Találkozz vele személyesen s akkor érezni fogod, hogy mennyire zavar a külsője.
2018. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha beleszerettél, akkor szeresd és ne hallgass a barátnőidre. A szerelem a legszebb dolog, ha vele akarsz lenni, légy. A barátnőid majd elfogadják, ha szeretnek téged.:)
2018. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!