Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék hogy ne érezzem emiatt rosszul magam?

Figyelt kérdés

Vam egy osztálytársam akivel nemrêgen kerültünk barátságba és megbeszéltűk hogy átjön hozzám és megnézzük azta sorozatot amit nagyon szeretek.

Azt kell tudni hogy a fő szereplő nekem "tetszik" és ezt el ia mondtam neki.

Aztán átjött és megnéztünk egy csomó részt belőle.

Volt egy rész ami kifejezetten tetszett mindkettőnknek, mert vicces volt, viszont abban a részben pont az a pasas mondott egy poént aki nekem "tetszik".

Aztán kb. egy nappal később kivágtam azt a részt a sorozatból és elküldtem neki.

Aztán ma pont a sorozatról beszélgettünk és szóbahozta hogy az a rész a kedvence és hogy azt párszor megnézte és még párszor megfogja nézni.

Aztán mondtam neki hogy a végén még rá fog szállni és azt mondta hogy lehet.

Azóta amióta ezt mondta rosszul érzem magam.

Tudom hogy nagyon sokan vannak a világon akiknek biztosan bejön a főszereplő, de azért mégis egy barátnőről van szó...

Már egy éve barátja van és így nem igazán gondolnám azt hogy neki is megtetszene, de mégis nagyon rosszul esik ez nekem, hogy ilyet mond.

Mind a ketten 16 éves lányok vagyunk.


2018. márc. 19. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen velem és a barátnőimmel is szokott lenni. Őszintén? Ilyenkor megy egy kis vita, utána meg "elfelezzük" a szereplőt 😂😂😂
2018. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah és 13/L
2018. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!