Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem sikerült nyári munkát...

Nem sikerült nyári munkát találnom, teljesen feleslegesnek érzem magam itthon. Mit csinálhatnék hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Itthon ha kell elmosogatok, mosok, feltőrlök, söprögetek, de olyan hasztalannak érzem magam.
2010. júl. 16. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,én is így vagyok ezzel,bár nekem rosszabb mert állást nem találok magamnak már hosszú ideje. Találkozz a barátaiddal,sétálj,járj el ide-oda. Keress magadnak valami hobbit,ami teljesen kikapcsol.
2010. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátaimmal vagyok meg minden, inkább itthon érzem magam feleslegesnek. Akarok csinálni vmit de nem tudom mit. Házimunkára gondolok.
2010. júl. 16. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:

:)))

Meg lehet pucolni a csillárokat, ki lehet pakolni a szekrényeket, kitörölni a polcokat, rendben visszatenni mindent. Selejtezni régi ruhákat, bármit. Egy lakásban/házban mindig van mit takarítani :)

2010. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ofília ***** válasza:
Gondolom akadnak barátaid....osztálytársak akik közel laknak és jól kijöttök vagy pasid vagy csajod vagy valami.Amúgy meg csak pénz kérdése minden.Ha van lóvéd nem lehet unalmas egy nap sem :) Ezt félre téve apukám mindig azt mondja és nagyon igaznak látom,hogy csak a lusta vagy buta emberek unatkoznak.Kérlek ne vedd magadra de ne punnyadj,élj a lehetőségeiddel!v ;)
2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lepd meg a családod egy vacsival :)


Pucold meg az ablakokat, azért tuti hálásak lesznek!

2010. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj ki kapálni a kertbe, locsold meg a veteményt, adj enni az állatoknak. A kutyát locsold le mert tuti hogy melege van ebben a nagy kánikulában.
2010. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel mint mondtam, nincs nyári melóm így pénzem se, és nem akarom anyum pénzét költeni. Nincs kert meg háziállat se, amit tudok a ház körül megcsinálok (mosogatás, mosás, portörlés, porszívózás, virágok locsolása, de még így is feleslegesnek érzem magam).
2010. júl. 16. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Néha én is nagyon fölöslegesnek érzem magam,de igyekszem nem ezen agyalni állandóan. Mindent fejben kell lerendezni. Anyukádék biztosan megértik,hogy nehéz munkához jutni,legyan az sima munka vagy nyári diákmunka. Föl a fejjel,gyorsan elszalad a nyár.
2010. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!