Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TomiToto999 kérdése:

Ha egy lány tetszik, de barátnak tekint, akkor mi legtöbbször a tehendő?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban,aki bejön,de barátok vagyunk...A kérdés az,hogy tartsam vele a kapcsolatot,beszéljek vele mint barát továbbra,ami nagyon nehéz,vagy ne kommunikáljak vele,és távolodjak el tőle?Nagyon nehéz elfogadnom hogy csak barátok vagyunk,vagy ez már csak így megy?

A lánynak én nem jövök be tuti,meg hát osztálytársra nem nyomulunk ugye.Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. márc. 21. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tehendő: mást keherehesni.
2018. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem tetszik egy pasi, de mondta, mikor kezdeményeztem nála, hogy van barátnője. Én nem bírnám elviselni, hogyha ne lennénk minimum barátok, hogyha kiírna engem az életéből. Akkor legalább barátként legyünk egymás mellett , mert nagyon megszerettem. (Most még nem alakult semmi.) Én nem bírnám elviselni a hiányát, ha tényleg kizárna az életéből. Amúgy meg ez csak süketelés, hogy osztálytárssal nem jövünk össze, lehet, hogy életed boldogságától fosztanád meg magad ilyen hlye elhíresült, elterjedt szabályok miatt; de nálad ez az eshetőség nem áll fennt, ahogy látom. Hát ilyenkor nincs mit tenni, bele kell törődni, hogy várhatóan nem lesz szerelmi téren semmi köztetek.
2018. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első azért parodizálhat ki, vagy mi, mert a teendőbe nem kell H-betű:)
2018. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért nem nyomulunk osztálytársra? Ki mondta? késobb meg munkatársra sem akkor? Amikor még iskolás voltam, tobb pár is volt az osztályomban.

Kérdésedre amúgy a válasz, hogy mennyire erosek az érzelmeid, mert úgy barátkozni vele, hogy szerelmes vagy, azzal a tudattal, hogy nem lehet semmi, az nagyon nehéz. Saját tapasztalat.

2018. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menekülj!

Egy lány

2018. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!