Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elmondja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elmondja a barátnőm hogy ha megverik őt a szülei otthon akkor mondja meg nekem? 18/F

Figyelt kérdés
16 éves és látni rajta h nagyon fél a szüleitől. Suli után találkozunk mindig és ha egyest kap mindig sír nekem.
2018. márc. 23. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmit csinálnod, neki kell elintéznie ha tudja. Vagy esetleg minnél elôbb elköltöznie otthonról, amikor csak lehetōsége adódik rá.
2018. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha egyest kap, szerinted meg kéne simogassák?? Tanuljon a r.banckodás helyett, és akkor nem kap ki.
2018. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne r.banc? 1órát szokott velem lenni utána megy haza és tanul estig. Nagyon sokat kell tanulnia. Reggel fél 6kor azért kel hogy tanuljon. Néha van olyan h nem tanul ha beteg,rosszul van és akkor kap egyest mert muszaj ugy is mennie suliba
2018. márc. 23. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Az atyai pofon néha csodákra képes, de a beszámoló alapján ez már rég távol áll a nevelési célzattal történő enyhébb pofontól. Kérjetek segítséget a tanároktól, ők tovább fogják vinni a dolgot olyanokhoz, akik tudják mit kell csinálni (gyermekvédelem, gyámügy, stb)

Azt ne várd el tőle, hogy mindig elmondja ha megverik. A családon belüli erőszak nagyon komoly probléma, így neki sem lehet kellemes még utólag felidézni a történteket.

2018. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!