Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szoktatok olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok olyat csinálni fiúbarátokkal, hogy átmentek hozzájuk, ha nincs otthon senki, és masszírozzátok egymást, és ágyban filmeztek, de nem történik semmi olyan?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal esett meg, hogy dumált egy ideje egy csajjal, és elég egyértelmű volt, hogy odavan érte a csaj azok alapján amiket írt neki, és ahogy fogadta az ő "mocskos" üzeneteit.


Aztán áthívta magához a srác, a csaj boldogan átment, elkezdték masszírozni egymást. És azt mondta, hogy "mit csináljunk? találj "hééééj. azthittem csak barátok vagyunk."


Komolyan lányok. Ti nem gondoljátok ilyen esetben, hogy a fiú nem zenét akar hallgatni? Főleg, hogy már masszírozzátok egymást, és együtt fekszetek...


Én ezt nem igazán értem.


20F (másik 20F és 19L)


2017. okt. 21. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
En tuti nem birnam ki. Szerintem csak tette magat. Fel volt izgulva mint allat
2017. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem hagyta magát?
2017. okt. 21. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Régi lány barátommal sokat mászkáltunk egymáshoz, eleinte filmeztünk ölelkezve, majd masszírozás ment, az első alkalomnál csak a hátát masszíroztam, másodiknál kicsit lejjebb mentem, és nem igazán akartam feljebb menni. Az ezt követő filmezésnél lefeküdtünk, és összejöttünk kemény 3 hónapra. Én megbántam, mert iszonyat közeli kapcsolat volt köztünk, amiért ma ölni tudnék. Ő dolguk, ha el akarják b$zn¡ (no pun intended) a barátságot. :)
2017. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ui.: bocsi, ha nem ilyen választ vártál, de szerintem ebből is leszűrhető, hogy ilyen esetekben esélyes, hogy nem marad fenn a barátság.
2017. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szűz a srác, és mindig barátzónába kerül, már sajnálom, de egyszerűen reménytelen... Ha magamból indulok ki, van elég barátom... A fiú-lány barátságban nem hiszek, nekem sincs például egy sem, max ilyen haverok, akikkel néha-néha eljárok.
2017. okt. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!