Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki álmodozik álomélettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki álmodozik álomélettel, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Amikor találok egy olyan embert instán, aki szimpi, bekövetem az egész baráti társaságát, és elképzelem, hogy pl amikor elmegyünk a valódi barátaimmal kocsmázni vagy vpzni akkor ok i jönnek és akkor én vagyok a nagymenő aki mindenkit ismer. Meg amikor látok egy helyes fiút az utvan vagy YouTube-on elképzelem hogy a pasim... És ez nem tudom hogy csak én vagyok vele vagy mindenki más is. Ti hogy vagytok vele? UI: Vannak barátaim, járok havonta kéthavonta házibuliba mag kocsmazni stb.

2018. márc. 24. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit furi vagy :D
2018. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem is tudod mennyire:D

De amúgy ez a szerencsém. Nem bírom a semmilyen embereket:)

2018. márc. 24. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen vagyok!:P :DD
2018. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az van hogy megakartam kérdezni, mert ez nem egy olyan dolog amit meg tudnék beszélni a barátaimmal... még azt hiszik hogy őrült vagyok. Ezért inkább megkérdeztem hogy mindenki így van e vele csak nem meri bevallani vagy csak én XD
2018. márc. 24. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, habár nem netes emberekkel. :D

Vagy olyanokkal akiket távolról ismerek, vagy elképzelek valakit.

Órakat is eltudok lenni, főleg mikor este van, de nem vagyok álmos. :P


Mástól viszont nem hallottam még, nem hiszem hogy sokan csinálják, legalábbis ilyen részletességel, de azért vagyunk páran. :)

2018. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez számít áloméletnek, de amúgy persze, szoktam álmodozni róla. :p
2018. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem helyes fiúkkal, hanem általában animekarakterekkel, vagy kitalálok más személyeket,esetleg volt már, hogy színészekkel is "álmodoztam".:D

Nálam is kb. az van, mint amit te írsz, sztorikat találok ki, hogy a én ismer azt a menő személyt, de ők nem, ilyenek.

Vagy "beleírom" magam a történetekbe. Ez nem tudom mennyire jellemző rád, lehet már egy más téma, de én egy kalap alá veszem.:D

Nem hiszem, hogy őrültek vagyunk, de ki tudja...XDD

(2. válaszoló voltam)

2018. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is csinálom ezt pl színészekkel, meg ismerősökkel. :D
2018. márc. 25. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!