Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha egy 14 éves lány...

Normális ha egy 14 éves lány folyamatosan arról álmodozik, hogy legyen egy párja?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kor sajátossága. Hogy az ember álmodozik valakiről. De ebben a korban még nincs itt az ideje egy párkapcsolatnak, inkább a tanulásra kellene összpontosítani.
2017. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Az a jó dolog, ha ebben a korban a lányok elkezdenek ilyenekről álmodozni. Ettől lesznek széplelkű, romantikus, aranyos kislányok.
2017. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es, tudom hogy mire gondolsz és én is tisztában vagyok ezzel. Azért köszi :)
2017. máj. 9. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is álmodoztam már 12 évesen is. Kamaszkorban ez teljesen normális. Viszont lehetséges, hogy ennyi idősen még nem állsz készen egy kapcsolatra.
2017. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem állok készen. Volt már egy barátom de annyira vak voltam hogy nem vettem észre benne mennyire... KOS

Hogy csúnyát ne mondjak, csupán kíváncsi voltam. Nem arra céloztam hogy simán fölszednék valakit; mert eléggé makacs és válogatós vagyok.

2017. máj. 9. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát az áradozás kicsit soknak hangzik, de maga az hogy szeretne magának valakit ebben a korban már normális, nagy fejlődésen megy keresztűl és mindene megváltozik. Bár ettől még korai, egy kapcsolat nagy részét a testiség teszi ki amihez még szintén egy kicsit érni kellene. De ettöl függetlenül ha tudja hol a határ és nem számottevően idősebb a váalsztotja semmi akadája nincs annak hogy legyen valakije.
2017. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is álmodoztam ilyesmiről. Az unokahúgommal, aki másfél évvel fiatalabb nálam, szinte másról sem tudtunk beszélni, mint a fiúkról. Magunkból kiindulva szerintem teljesen normális, hogy egy lány 14 évesen szerelemről ábrándozik.

Mondjuk mi nem jártunk még senkivel, korainak éreztük volna szerintem.

2017. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
normális.
2017. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ilyenkor már tombolnak a hormonok, és sok szerelmes filmet lát, regényt olvas az ember.
2017. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!