Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lent a bajom, ide tul hosszu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent a bajom, ide tul hosszu lenne! 🙊?

Figyelt kérdés
Van nékem egy explátoi szerelmem akibol kiszerettem es van is baratom de azert meg faj neha hogy nem lehetett koztunk semmi..mostanaban ha latom hogy profiljan szivezget lanyokkal el sem szomorodok pedig regen sirtam volna ezen de most semmi,es hat nagyon sokat nezem egy lany profiljat akivel elvileg alakul valami..lehet ez az hogy bant hogy a lany valamivel jobb nalam es neki sikerul?Most semmi penzert nem jonnek vele ossze mert van szamomra mas aki viszont szeret es megbecsul de nem tudom miert bant az neha ha alakul valami kapcsolata egy lannyal

2018. márc. 26. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:
A mostani baratommal szepen lassan eltudom felejteni es meg ezzel sem fogok torodni ha 100%ban ra koncentralok es a kapcsolatomra?
2018. márc. 26. 20:54
 2/3 A kérdező kommentje:
Amugy ha elmulik ez a kis rohamom akkor egesz jol erzem magam es az eszembe sem jut,ez csak par percre jon ram amikor elgondolkozom azon,hogy megis mi a jobb abban a lanyban😄😄😄😄😄
2018. márc. 26. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elozokkel ertek egyet
2018. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!