Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Kérdésem...

Mi bajom lehet? Kérdésem hosszú így lent hosszaban leírom!

Figyelt kérdés

Szóval minden kb 4 hónapja kezdődött mikor úgy éreztem nem kapok levegőt rendesen! Ez mostmár átment egy sóhajtási kényszerbe! Ha fekszek akkor neha neha erzem, hogy sohajtanom kell, viszont ha mozgok akkor sokkal roszabb! (Fontosabb vizsgálatokon átestem, minden negatív) mostanában viszont furcsa érzésim vannak, mintha a testem és a lelkem külön lenne. Vagy ha visszagondolok egy emlékre nagyon közelinek érzem és ez olyan fura! Van, hogy elkap egy meleg hullám, gyorsnak érzem az ídő múlását! Mostmar kb napi szinten sírok a légzés miatt inkabb. Mert szeretnék ujra egészséges lenni es jol erezni magamat.. van egy tökéletes barátnőm akit nagyon de nagyon szeretek és így nem tudok teljesen rákoncentrálni. De mikor vele vagyok, boldog vagyok és mintha mindent elfújtak volna.. rossz ez az állapot nagyon és kezd elegem lenni! Köszönöm, hogyha valaki segít!

16/F



2017. ápr. 18. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, úgyhogy ez alapján nem tudok mit mondani, de ezek szerint az orvosok sem találtak semmit.


Stresszes az életed, amikor nem a barátnőddel vagy?

Nagyok az elvárások, sokat kell tanulni, úgy érzed, nem pihensz eleget?

Nagyon sokan érzik magukat furcsán kamaszkorukban. Fáj a csontjuk, fulladnak, néhányan asztmát kapnak, nekem allergiám volt, de olyan, hogy az arcom alig látszott a vörös páncél alatt, amivé a bőröm változott, de ezek elmúlnak. Ha fizikai eredetű, akkor baj van, akkor további vizsgálatok kellenének, de ha lelki gondok okozzák a fulladást és sóhajtást, akkor ne aggódj, mert el fog múlni, ha nem is egyhamar - mert még változóban van a szervezeted.

2017. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szóról szóra ez volt a bajom mint neked. Úgy èreztem nem megy elèg mèlyre ès kellő mennyisègű levegő a tüdőmbe. Emiatt àllandóan sóhajtani vagy àsìtani próbàltam hàtha kellő mennyisègű levegő megy a tüdömbe! 100 % osan pszcihès alapon van a dolog! 1 èvig szenvedtem vele viszont nekem a futàs rengeteget segìtett! Eleinte èn is úgy èreztem, hogy rosszabb de pàr napon belül èrezhető volt a vàltozàs! Na meg persze pszchihológus! Jobbulàst! :)
2017. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!