Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo szoveg fbre?

Figyelt kérdés
Szia! Úgy elvesztem a szemedben a profilképeden. Nem szoktam ilyet csinálni és így elveszni más szemében de úgy éreztem muszáj rádírnom és megísmerbi téged.

2018. márc. 27. 12:35
 1/6 egyre ***** válasza:
50%

Maga ilyen vegyes szexuális?

Szerintem picit nyálas...

2018. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé sablonos. Valami személyhez szólóbbat találj ki, ha már nem személyesen mész oda hozzá.
2018. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell túlbonyolítani. Ha még nem ismered, akkor simán írj rá és mondd meg neki, hogy szeretnéd megismerni. Tudnak hatásosak lenni az ilyen "extrás" szövegek is, de az esélye is nagyobb, hogy nem jön össze.
2018. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Borzalmas. Legalább ebben a két mondatban ne használnád kétszer ugyan azt a szót.
2018. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem gáz, mindig utáltam az iylen csöpögős szövegeket. Inkább legyél jófej.
2018. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon béna szöveg. Hagyd a “macsó/nyálgép” stílust, es legyél spontán. Pl “Szia, szerintem nagyon csinos vagy és szeretnélek megismerni, ha beleegyezel.” Hagyd a “szoke herceg fehér lovon” beszédeket.
2018. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!