Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj ha fiatalabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha fiatalabb?

Figyelt kérdés
Én most nyolcadikos vagyok van egy lány aki egész szimpatikus annyi a baj hogy csak ötödikes. Nem beszéltem még így tehát a nevét sem tudom hogyan közeledhetnek felé hogy ne tűnjön tolakodónak vagy egyáltalán nem is próbáljam meg?

2018. márc. 28. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ötödikes lányok még komolytalanok egy 14 eveshez. Nem csak a szám nagy, a barátaim kistesoi miatt ismerem kb az egész 5. évfolyamot, es láthatóan eleg éretlenek. Meg tapasztalat is megvan, 5.ben “jártam” egy fiúval, de annyira korai volt nekünk az egész, hogy igy utólag el sem lehet mondani :D
2018. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelek csak hogyha most nem lépek akkor nagy eséllyel annyi mert utána közép suli és nem hiszem hogy látnám újra max 12be ha ugyan oda jön
2018. márc. 28. 15:53
 3/7 October15 ***** válasza:

Beszélj vele. Kapcsolat ebből valszeg nem lesz mert 12 évesen még jó ha egyáltalán kezdi érdekelni az egész fiú téma. + Azért előbb-utóbb megjön az igényed erre-arra amit viszont egy 12-13 éves lánytól marhára nem lehet elvárni.

De mint mondottam beszélj vele, abból nagy baj nem lehet + nem csak járni lehet egy csajjal. :D [Megdöbbentő de igaz!] :D


26F

2018. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek kell neked egy kisgyerek?! Te beteg vagy?????
2018. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez miatt miért lennék beteg pár év van köztünk és nem azt mondtam hogy kell csak hogy szimpatikus mellesleg nagyon sok pár között van kor különbség a szüleim között is van pár év
2018. márc. 28. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 de azért az más, ha mondjuk egy 18 eves lany jon össze egy 21-22 evessel... meg felnott korban mar persze, nem szamit, hogy anyud pl 30 eves, apukad meg 33 (csak mondtam egy példát.) De ennyi idősen jelentős az eltérés érettséget nézve. Ez csak tanács, amit nem kell követni feltétlen. Ha akarod, elobb ismerd meg, aztán vagy igazam lesz vagy nem.
2018. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 29. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!