Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy fiatalabb fiú. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiatalabb fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy fiatalabb fiú. Nem tudom, hogy mit tegyek de érzem, hogy ő kell nekem... Tudjátok milyen érzés mikor megláttok egy srácot felcsillan a szemetek. Ráirtam minden, beszélgetünk stb. De valahogy úgy érzem, hogy nem haladunk a beszélgetésben.

A srác 16 éves én 17 vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2018. márc. 23. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan megkérdezted ezt? Egy év van köztetek, az semmi konkrétan.
2018. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdeztem, mert nem tudom, hogy mit tegyek..
2018. márc. 23. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el a kérdést annak tekintetében,hogy egy év múlva felnőtt leszel.
2018. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon zavar mert tudom, hogy a srác érett, normális
2018. márc. 23. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel az egy év korkülönbséggel, lehet, hogy még csak annyi sincs köztetek, hanem pl fél év. Nyugodtan ismerkedj vele, írogassatok, beszélgessetek!
2018. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Pár hónap van köztünk szóval nem gáz

2018. márc. 24. 04:24
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátommal másfél év van köztünk, én vagyok az idősebb. Nagyon jól megvagyunk, nem tűnik fel a különbség. :)


17/L

2018. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!