Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nemtek tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nemtek tetszik egy lányon a mellig érő haj? Vagy ha nem akkor meddig érjen?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lánytól függ. Ha maga a csaj nem tetszik akkor teljesen mindegy milyen a haja.
2018. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van..Amúgy nekem mind1 hogy milyen a csajnak a haja,csak ne legyen olyan rövid mint a fiúknak..azt nem igazán csípem...Pláne ha géppel van lenyírva..
2018. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hosszúhaj love egyértelmű xd
2018. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De akkor. Mellig ero haj senkinek nem jon be?
2018. márc. 29. 08:43
 5/14 anonim ***** válasza:
De Bejön..hisz a fiúknak kb 90% a hosszabb illetve a hosszú hajat szereti,mellig vagy nem mellig az mind1.. Csak nelegyél kopasz..
2018. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az már elmegy.
2018. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért ne jönne be? De nem érted, hogy nem a haj a lényeg?
2018. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem a haj a lényeg, de magamból kiindulva egy rövid hajú lányt nem nézek meg, mert egyszerűen engem zavar. Már a vállig érő is rövid nekem. És ebből ki lehet következtetni, hogy nálam sokkal kisebb esélye lenne egy rövid hajúnak. Ez csak a saját példám, rám igaz, nem általánosítás. Szóval van akinek az jön be van akinek nem.
2018. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 October15 ***** válasza:
40%

Nekem speciel a rövid haj is bejön. :D [Persze nem a gépelt és hasonló bullshitek. XD Ennyire nem vagyok posztmodern.]

A hosszú haj, édes m1 meddig ér is jó. Nem ez a döntő szempont, elvégre ha nem vörös akkor a kutyát sem érdekli. [Csak vicc. :D]


26F

2018. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen tetszik. Ami nem tetszik az az "öcsike frizura", ami a fiúsabb, rövidebb. A határozott nőknél ez jó (pl. Anettka, Erős Antónia, Máté Kriszta akinek jól állt/áll), de a többségnél vagy nem szép, vagy csak nem tetszik. A lány nálam valahol a váll alá érő hajnál kezdődik. Amúgy meg mindegy, mert hosszú hajú fiúként nem tudok érvényesülni a csajok körében.
2018. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!