Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilt le mindig a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le mindig a csaj?

Figyelt kérdés

Pedig bókolok neki

Nagyon tetszik

Azt írtam hogy jól nézel ki

Erre tilt...



2018. márc. 29. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem tud írni, vagy valószínű kóros beképzeltségben szenved de egy biztos nem jössz be neki.


Vilag életemben átlagos csaja ok voltak most ram van kattanva egy nagyon fullos de olyan kuplungos mint az allat, szóval nyugi ő is büdöset szarik.


A hidrogén szőke a jó, mert az nem.


Amugy keress masikat 🤣

2018. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem jossz be neki es idegesited

Minek zaklatod?

2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy zaklatja, habár fiút én még csak azért tiltottam... Plusz, mert kiderült, van barátnője, aki mellett irkált más lányoknak. De ha te rendes voltál vele, és tényleg nem bombáztad üzenetekkel, akkor kultúráltan is megírhatta volna neked, hogy nem vagy az esete.
2018. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert nem kíváncsi rád, és nem szeretné, hogy bármiből is azt gondold, hogy lehet esélyed
2018. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom elfelejteni...

Szinte mindig a fejemben van

Nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá..

2018. márc. 29. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
#1-es: Te aztán tudod mitől döglik a nátha, de azért azt jegyezd meg. Amúgy is, jobb ma egy, mint holnap a kuplungos macskát szarni. Én is mentem már az után, de mégsem. Szóval és. Debreceni kolbász.
2018. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!