Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem el a fiut? Es ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el a fiut? Es ne kockaztassam ezzel a 7 eves baratsagomat? Tehetetlen vagyok. 😟 Ertelmes Valaszokat kerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. a Legjobb baratnomnek novemberbe volt a legelső csokja,azzal a fiúval akinek én régen tetszettem.. a Masik baratnőm meg irogatott azzal a sráccal es Le jott hozzank a srac.. 3-an voltunk.. a fiu ugye meg a masik baratnom (nem az akivel csokolozott) meg ugye en Elvoltunk hulyeskedtunk,beszelgettunk.. aztan ratertunk erre a temara h o a legjobb baratnommel csokolozott aztan mondta hogy igen 1 szer,meg hogy neki nem tetszett soha csak meg akarta fektetni.. aztan hazaertem.. ketten voltak mar,aztan mondta a baratnom h mondta neki a fiu amig en otthol voltam h nagyon tetszek neki meg regen is tetszettem neki.. aztan ram irt aznap amikor talalkoztunk este ramirt hogy szia.. en meg visszairtam neki irogattunk.. es ő meg írta nekem hogy nagyon tetszek neki,meg hogy ő nem akar potyára lejárkálni hogy csak haverok legyünk,én meg irtam neki hogy barátnő után ez kellemetlen.. és ő meg erre azt irta,hogy de hisz ők nem jártak.. aztán en azt irtam neki hogy ha a baratnom arra kellett akkor enis csak arra? Es erre azt irta: hogy o annyit varna amennyit csak szeretnek.. Es tegnap is lejott,csokoloztunk.. Es a baratnom azmeg ugye szerelmes volt bele.. Es Egyszeruen nem tudom h mitcsinaljak mert nagyon megtetszett ez a srac.. Felek hogy kiderul ez az egesz,es hogy elveszitem a baratnomet akivel mar 7 eve legjobb baratnok vagyunk.. Segitsetek Engedjem el a fiut? Es ne kockaztassam a baratsagomat? Segitsetek Ertelmes valaszokat kerek Kellemes hustveti unnepeket mindenkinek 15/L
2018. márc. 31. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj ezzel a fiúval komolyan mondom nem érdemes foglalkoznod és még a barátságodat is tönkretennéd a baràtnőddel. Meg hát, annyit nem is ér meg.

Ne foglalkozz vele, engedd el. Ő neki csak ,,az'' kell és semmi több. Nem kellett volna vele csókoloznod... De mindegy.. 15/l

2018. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AllorX válasza:
Ha a srác szemét és tudja hogy neked fontos a barátsagod aaa..... valamelyik lánnyal akkor még ki is használhatja hogy csókolóztatok. Amúgy konkrétan a kerdésre: engedd el. Ahogy az előző ez a "srác" csak meg akar b*$zni ahogy a barátnődet is csak meg akarta húzni. Ja és ha úgy döntesz elengeded erre a srác megfenyeget a csókolózással (kinézem az ilyen típusból) akkor még szilárdabban elküldöd a halálba és te magad mondod el a barátnődnek mert igxis ugxis kiderül és igy még marad valami becsületed
2018. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is csak testileg kellessz a srácnak,nyugi :) Persze ő elmondta,hogy neeeeem,dehogyis, de hidd el, nem így van.

Mindemellett elég rossz ízlésed van fiúk terén.

Igen,engedd el.

2018. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De en ugyveszem eszre hogy tenyleg tetszek neki meg minden.. Nem akarom ot sem elvesziteni sem a baratnomet.. de viszont elmondani sem szeretnem a baratnomnek
2018. márc. 31. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg rendesen írni... ne egy hosszú értelmetlen mondat legyen a kérdés, igekötős igék, szavak egybe vagy különírása...
2022. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!