Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szolnatok ha egy regi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha egy regi exetek (aki szakitott veletek) felkeresne, csak ugy, hogy talalkozzatok?

Figyelt kérdés

Erosen gondolkodom rajta, hogy elhivnam kavezni (16/L, 1 eve szakitottunk es 1 evig jartunk), felkoszontjuk egymast a szulinapunkkor es nincs harag koztunk, de amugy semmi tobb. Talan hulyeseg, de nem tudtam teljesen elnegedni (nagy szerelem volt), nem tervezek vele ujbol osszejonni, mert oka volt a szakitasnak, egyszeruen csak szeretnek beszelni vele.

Felek kezdemenyezni talalkozot, lehet, hogy nemet mondana vagy az is lehet, hogy felre ertene es azt hinne, hogy “jatszadozom” vele. Otletek, tanacsok ti, hogy reagalnatok?



2018. ápr. 1. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Találkoztál vele nyugodtan es a beszélgetés vegkozepe fele vagy a vegen hozd tudatára h te nem akarod ulyra ezt kapcsolatot, csak beszélgetni szerettél volna vele. Azert fontos h ne a beszélgetés elején mondjad ezt el neki, mert.. Nahh szoval erted,.utana nem tudom gen tudtok majd beszélgetni es kínosnak kenyelmetlennek fogja érezni magat a lány
2018. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Varga Lilian ***** válasza:
Ha őszintén elmondod neki hogy te már nem akarsz mást de szeretsz vele beszélgetni szerintem az korrekt és megtudod mj miért van
2018. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany, de amugy koszonom az eddigi valaszokat :D
2018. ápr. 1. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond neki nyíltan, hogy "szeretnék veled beszélgetni, elmehetnénk valahová" Ha 1 évet voltatok együtt akkor biztos meg is értitek annyira egymást.


Velem pont megtörtént, hogy újra találkoztam exemmel 3 hónap kimaradás után, aztán összejöttünk, kiderült, hogy semmi sem múlt el köztünk, és azóta már eltelt 4 év :D

2018. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd már akkor, amikor elhívod, hogy nem újrakezdeni szeretnéd, így semmiképp nem értheti félre és hátha igent mond. :)
2018. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem pont ez tortent, en a fiu es akivel szakitottak, talalkozgattunk, mert o szeretett volna, en meg belementem, ez volt v haromszor, itt se ujrakezdeni akartuk de nekem mar nem tetszett h mindig hiv, v h talalkozzunk, mert csak panaszkodott nekem az uj kapcsolatarol, v ha epp szakitottak (neha fel akart jonni hozzam v mi, de vegul sose jott), igyhat szakitas osszeveszes, kibekules, majd ujbol osszeveszes.
2018. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne,barátságból sosem lesz szerelem.Ha pedig semleges kapcsolatban vagytok az a legjobb.Ha pedig nem tudtad teljesen elengedni akkor még véletlenül sem kéne találkoznotok ha ő esetleg később nem akarna többet,nem kellemes szenvedni.Hagyd. 16/L
2018. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szenvednel semmi traumat,ha békén hagynad, Viszont ha találkozol vele,csak rosszabb lesz
2018. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!