Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ha partneretek...

Lányok, fiúk! Ha partneretek nem szeretné, hogy találkozzatok a szüleivel, de okkal, mivel a szülei abnormálisan viselkedő, bántalmazó szülők, megértenétek?

Figyelt kérdés
Persze ha nagyon szeretné megismerni őket akkor nyilván nem tilos, de tényleg fel kell készülni, hogy nem normális viselkedést, bizarr dolgokat fognak tapasztalni, ami egy kívülállónak akár hihetetlen is lehet...

2017. febr. 13. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
... az én párom megérti... már 20 éve folyamatosan...:)
2017. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, amúgy sincs olyan mániám, hogy mindenáron megakarom ismerni az aktuális párom szüleit. Ezek általában maguktól jönnek. Azonban ha a másik nem akarja, nem erősködnék, főleg ha az indok a szüleiben keresendő, és ez számomra nem hátrányos.
2017. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném. És örülnék is, hogy nem kell találkoznom velük, ha valóban ilyen gázosak.
2017. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el a párod döntését, ő ismeri a körülményeket!

Minek bonyolódnál bele abnormális emberek életébe, van gond az életben ezenkívül is elég.

2017. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Megérteném, viszont mégis szeretném tudni,hogy miért ennyire tiltakozik az ellen,hogy megismerjem õket.Idõvel jó lenne meg tudni,mert az sem mindegy,hogy kivel kötöm össze az életemet.
2017. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad sem tartod velük a kapcsolatot, akkor igen.
2017. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én anno nagyon meg akartam ismerni a párom "szüleit", aztán kiderült, hogy nem kellett volna. 10 éve nem tartjuk velük a kapcsolatot.
2017. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Megérteném, ez csak akkor lenne probléma, ha feleségül akarnám venni és gyerekeket akarnék tőle (gyerekeimnek ne legyenek gázos nagyszülei).
2017. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

"Gyerekeimnek ne legyenek gázos nagyszülei"...

Veluk alapitasz csaladot vagy mi?:D

2017. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Természetesen, sőt én akkor is megérteném, ha nem bántalmazó szülőkről lenne szó, hanem, teszem azt, a barátom számára zavarbaejtő lenne az én és az ősei találkozása. Előfordult már, hogy csupa rosszat hallottam az aktuális barátom anyukájáról, utána kiderült, hogy egy jótét lélek, de megesett már a fordítottja is. Azt nem feltétlenül érteném meg, ha nem indokolná meg, miért is nem szeretné, ha megismerném őket, viszont nem erőltetném, maximum gyanúsnak találnám, hogy nem mond rá okot. Alapvetően naiv embernek tartom magamat, így szerintem bármiről is lenne szó, meg lehetne velem beszélni (ezt sokan kihasználták már).

Ha én együtt lennék valakivel, és ő nem akarna bemutatni a szüleinek, akkor tulajdonképpen kvittek lennénk, mert számos ok miatt nem vagyok a híve, hogy akárcsak a barátaim megismerjék az édesanyámat, nemhogy a szerelmem. Inkább csak apukámat.

2017. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!