Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny, ha nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom. Rengetegszer mondta, hogy fontos vagyok neki, és mást érez, mint az eddigi lányoknál, de csak a barátja vagyok. Én -mivel nem fogok beállni a sorba-, elhatároztam, semmit nem akarok a fiútól, mivel mindenkit levesz a lábáról és én nem fogok bedőlni a szép mosolyának.


Viszont van kifejezetten 3-4 lány, akivel ha beszélni látom, elkap egy féltékenység..


Tényleg nem érzek semmit sem a fiú iránt, csak barátságot. Akkor ez miért van?

Tényleg nem akarok semmit a sráctól és nem fogok bedőlni a "Fontos vagy, nem olyan mint a többi lány" dumájának.



2018. ápr. 3. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert bántja az egod, hogy másnak is ezt mondja. Nem rosszindulatból írtam.
2018. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te már bedőltél neki. Ha el kell határozni, hogy semmit nem akarsz, akkor már rég rossz.

Azért vagy féltékeny, mert erőlteted, hogy te csak barátságot érzel, amíg tényleg elhiszi, és majd az orrod előtt romantikázik olyanokkal, akik nem tettek úgy, mintha nem akarnának többet. Mindeközben téged észre sem fog venni, és emiatt rosszul fogod érezni magad, hogy te miért csak havernak voltál elég.

2018. ápr. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhatározni, hogy nem akarsz semmit, és nem érezni semmit valaki iránt két különböző; sőt egymásnak ellentmondó dolog.

Az érzelmek és a racionális döntés két külön lapon van az emberben. Néha konfliktusba is keverednek egymással.

2018. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem valodd be magadnak pedig egy nagyon kicsit biztos tetszik mert féltékeny vagy
2018. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!