Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdek iránta érezni valamit?...

Kezdek iránta érezni valamit? Mintha féltékeny lennék.

Figyelt kérdés
Van egy kollégám. Én úgy érzem tetszem neki, vagy legalábbis kedvel. Mindig jót akar nekem, kímél engem, helyettem dolgozik kb. Minden apró változást észrevesz rajtam: új hajszín, most rövidebb a hajam, múltkor azt mondja "már majdnem elfelejtettem hogy milyen szép vagy". És ma mikor telefonon hívtam olyan volt mintha egy csaj hangját hallottam volna a háttérben. És azóta ezen kattogok hogy "Lehet van neki nője? Vajon jól hallottam?" kb mintha féltékeny lennék rá.
2013. nov. 27. 20:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Tegnap is azt vettem észre hogy nem is szóltunk egymáshoz, de csak néz engem. Kinyitja az ajtót mikor megyek hazafelé, kikísér engem ha átmegyek az ő irodájukba stb.
2013. nov. 27. 20:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy kedveled, és többet akarsz tőle ami most van, ezért vagy féltékeny.
2013. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!