Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen célból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen célból szoktatok bejelölni másokat közösségi oldalokon?

Figyelt kérdés

Fiatal lányok (15-20) milyen okból jelölnek be fiúkat közösségi oldalokon?

Csak mert mostanában bejelölt pár lány Facebook-on, akikkel még sosem találkoztam, sőt a létezésükről sem tudtam. (Vagy van akit csak látásból ismerek.)

Milyen okból jelölhetnek be? Valaki csak ajánlott nekik, ők meg úgy voltak, hogy egye fene rákattintok? Esetleg szimpatikusnak találtak?


És bejelölés után minek kéne történnie? Várnak, hogy én írjak? Vagy nem értem. Én mindenkit visszajelölök akit akár csak szimpinek is találok, de magamtól bejelölgetni sosem szoktam senkit.

De amikor visszaigazolom őket, csak úgy vannak és kész. Azthittem legalább van valami érvük, hogy rá nyomtak arra a gombra. Ha nincs ok, akkor be sem jelölnének, nem?

Gondoltam hogy egyszer rájuk írok hogy "szia, ismerjük egymást ha már bejelöltél?" Vagy valami. Csak belegondoltam, hogy lehet az egész véletlen és nem akarok beégni azzal, hogy félreértek valamit 😅

Ki mit gondol?

18/F


(Ja, a fogalmazás gyatra, de most lusta voltam átirogatni.)



2018. ápr. 4. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ismerősöket gyűjtenek. Én nem szoktam senkit csak úgy bejelölni,de pár barátnőm ezzel szórakozik. Nem akarlak kiábrándítani,de ne fűzz nagy reményeket ahhoz,hogy majd rád írnak. Csak minél több ismerős kell nekik meg lájkok. ☺
2018. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
de ha egy fiú jelöl be azon nem agyalsz ugye.
2018. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem regen volt olyan ,hogy csak 1 nevem volt kint (csak keresztnev,vezeteknev nelkul) facebookon es rengeteg lany jelolt be,csak azert ,hogy megtudja hogy csinaltam:D

Aztan volt olyanbol is jonehany akiknek kiadott h ismerhetnek ,aztan bejeloltek h legyen ismeros..

Olyan is elofordult ,hogy valaki valami ismerose ismeroseit nezegette es allitasa szerint veletlenul jelolt be..

2018. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Unatkozom és időm mint a tenger... Jó na, most mit csináljak mert 18 vagyok? Menjek ki a városba Fidesz plakátokat tépkedni? Ja bocsesz az megvolt:)


Volt már olyan lány, hogy szintén bejelölt és még sosem láttam. Rám is írt, közölte hogy szimpi vagyok és ismerkedni akar. Csak kíváncsi voltam, hogy a lányok többsége miért jelölhet be valakit. Hasonló indokból, csak nincsen merszük írni is, vagy csak vagányságból hogy több ismerősük lehet..

2018. ápr. 4. 23:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Mentálisan zavarodott válaszolóknak üzenem, hogy a kérdés nőneműeknek szólt. Olvasni tudjatok má'
2018. ápr. 5. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Én facebookon akkor jelölök be valakit ha ismerem (akár látásból, mondjuk egy suliba járunk), de egyszer volt hogy bejelöltem egy fiút akivel még nem beszéltem, de élőben találkoztam már vele és bejelöltem. Viszont sokan szórakoznak azzal hogy csak úgy random embereket bejelölnek, engem is szoktak olyan fiúk, férfiak, akiket nem is ismerek, és mivel nem vagyok olyan aki ismerősöket gyűjt facebookon, ezért nem fogadom el.

15/l

2018. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én akkor is beszoktam jelölni valakit, ha ugyanazon dolgok iránt érdeklődünk.
2018. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért, hogy barátkozzak ^^
2018. máj. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Nem merész az így ismeretlenekkel?


Egyébként (nem tudom hogy már írtam-e fentebb), de megkérdeztem egymás után minden lányt akik bejelöltek, és azt írták csak mert jófejnek meg szimpinek tűntem. Baj?


Nyilván nem baj, csak én kicsit idegennek érzem, hogy bejelöljek egy lányt csak mert szimpatikus a képe..

2018. máj. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!