Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkat kérdezem! Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkat kérdezem! Nagyon tetszik egy lány osztálytársam írogattunk már sokat de nem tudom mit csinálják hogy felszedjem őt! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lányoktól IS jöhet válasz 😁! Azt elfelejtettem odaírni hogy rendszeresen engem néz! Ez jelent valamit?

#Lány osztálytársam
2018. ápr. 7. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Ha téged néz akkor vagy tetszel neki, vagy harakszik rád :D Amúgy hívd el valahova, vagy csak kísérd haza meg ilyenek.
2018. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Egyik nap mikor beszélgettek, kérdezd meg tőle nem menne el veled moziba, kávézni, állatkertbe, stb. És menjetek ki. Innen már minden könnyű.

Filmnél átkarolhatod, kávézás közben megfoghatod a kezét, séta közben megöleled vagy hasonló. Innen a lány is tudja, hogy akarsz valamit tőle, és nyert ügyed van.

Aztán puszi, csók...majd másnap ráírsz, vagy még aznap, hogy jól érezted magad vele, és beszélgettek tovább. Majd jön a második randi.

Egy találkozás alatt hidd el annyi minden megtörténhet....

2018. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy házi nyúlra nem lövünk. Ez érvényes az ilyen esetekre is. Én sem tartottam be a szabályt, szívtam is emiatt 2 éven keresztül.


Természetesen ez csak személyes tapasztalaton alapuló vélemény, ha úgy döntenél, mégis megpróbálnád vele, akkor sok sikert kívánok hozzá.

2018. ápr. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! 😊
2018. ápr. 8. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!